Mieszkanie znajduje się przy ul. Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim. W 2016 roku przeszło tak gruntowny jak można tylko sobie wyobrazić remont. Wszystko co było możliwe zostało zerwane do gołej cegły i zrobione na nowo. Jedyne co zostało to okna PCV.

– Zupełnie nowa instalacja elektryczna

– zupełnie nowa instalacja hydrauliczna

– zmiana z ogrzewania etażowego na ogrzewanie gazowe (doprowadziłem gaz, piec kondensacyjny)

– ogrzewanie podłogowe w łazience

– stara podłoga drewniana zerwana i wylana posadzka

– wszystkie sufity podwieszone

– na wszystkich ścianach płyta KG

– wiele elementów wystroju spwowadzane z całego świata po to aby mieszkanie miało swój unikalny charakter

Do mieszkania przynależą dwie duże piwnice, tuż pod mieszkaniem gdyż znajduje się na parterze. Samo mieszkanie jest w budynku czterorodzinnym. Sąsiedzi pomocni i nie uciążliwi. Dookoła budynku prowadzi droga dojazdowa w której właściciel mieszkania ma swój udział.

Dodatkowo tuż za mieszkaniem znajduje się działka oddana w użytkowanie wieczyste która również przynależy do mieszkania (125 m2). Nie jest to dużo ale tam też wykonałem dużo roboty. Postawiłem swój garaż blaszany z wylaniem posadzki, zbudowałem folię na pomidory no i uprawiam grunt na swoje zbiory. Wszystko naturalnie na swoim kompoście więc dla działkowiczów teren przygotowany pod dalszą uprawę.

Mieszkanie jest bezczynszowe. Opłaty to: prąd, woda, gaz, wywóz śmieci. Najwięcej oczywiście wychodzi gaz (zimą płaciłem 300- 400 zł) reszta razem wzięta to nie więcej niż 100 zł

Wszystko projektowałem sam. Sam też wiele rzeczy wykonywałem własnoręcznie. Włożyłem mnóstwo swojego czasu i zaangażowania aby wyrazić siebie poprzez to mieszkanie.

OFERTA OD OSOBY PRYWATNEJ

a chętnych do obejrzenia mieszkania poznania jego historii i obejrzenia zdjęć prac wykonanych przeze mnie

ZAPRASZAM DO KONTAKTU 727 534 093