Gabryś-Kostur

Rada Nadzorcza Kamieńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego odwołała prezes Renatę Bielaszewską-Mamzer. Była prezes, która obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim pełniła swoją funkcję w TBS od 2009 roku. Jej miejsce zajęła Małgorzata Gabryś-Kostur.

Jednym z ważniejszych wyzwań jest zakończenie budowy kwartału kamienic. Nie planuję rewolucji. Chcę jednak zmienić wizerunek KTBS. Spółka musi stać naprzeciw potrzebom mieszkańcówpowiedziała w rozmowie z naszą redakcją Gabryś-Kostur.

Nowa prezes Kamieńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiada licencję zarządcy nieruchomości oraz licencję uprawniającą ją do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wydane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Gabryś-Kostur posiada także licencję Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Małgorzata Gabryś-Kostur od 2005 roku pełniła funkcję księgowej w firmach oraz instytucjach zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Jej ostatnim pracodawcą była firma Z.G.M Krzysztof Gawroński, która zarządza 80 wspólnotami.

kamienskie.info