Krajowe Centrum ds. AIDS ogłosiła konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet w ciąży lub planujących ciążę. Konkurs zorganizowano w ramach kampanii edukacyjnej „Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka.

Ideą Konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat HIV i AIDS oraz zwiększenie świadomości dotyczącej testowania w kierunku HIV wśród kobiet, a dzięki temu zmniejszenie liczby zakażeń HIV wśród nowo narodzonych dzieci.

Konkurs będzie realizowany w dniach 4-22 maja 2015r. i skierowany do kobiet: młodych mam, kobiet planujących macierzyństwo oraz innych kobiet w wieku prokreacyjnym.

Panie, które zechcą wziąć udział w konkursie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kampanii i do udzielenia drogą mailową odpowiedzi na pytania zamieszczone w zakładce „Konkurs wiedzy na temat HIV i AIDS dla kobiet”, która znajduje się w „Strefie dla kobiet” http://www.aids.gov.pl/kampanie/1test.2zycia/.

26 maja wśród wszystkich prawidłowo wypełnionych zgłoszeń Krajowe Centrum ds. AIDS wylosuje 50 Pań, które otrzymają nagrodę – książkę „Córeczka” autorstwa Liliany Fabisińskiej i skontaktuje się ze Zwyciężczyniami wysyłając prośbę na e-mail, z którego wpłynęło zgłoszenie o podanie adresu do wysyłki nagrody.

źródło:
Organizator