213-18433

W dniu 15 listopada bieżącego roku odbyła się uroczysta odprawa służbowa przeprowadzona przez pana Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim insp. Piotra Krakowskiego, w której uczestniczyło kierownictwo jednostki oraz zaproszeni funkcjonariusze. Podczas uroczystości powołano nowego Komendanta Komisariatu Policji w Wolinie oraz wręczono podziękowania Pana Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka dla funkcjonariuszy, którzy wzięli udział w zabezpieczeniu szczytu NATO oraz Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Podczas uroczystej odprawy Pan Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim insp. Piotr Krakowski wręczył podległym funkcjonariuszom podziękowania od Pana Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka za zapewnienie bezpieczeństwa podczas szczytu NATO, a także Światowych Dni Młodzieży. Wyróżnieni policjanci to: st. asp. Jacek Kochaniak, mł.asp. Tomasz Szymański, sierż. szt. Krzysztof Dajczak, sierż. Piotr Sługocki oraz post. Klaudia Ostrowska.

213-18437

W dalszej części odprawy Pan Komendant Powiatowy powołał nowego Komendanta Komisariatu Policji w Wolinie. Z dniem dzisiejszym stanowisko to objął nadkom. Tomasz Godula.

Nadkom. Tomasz Godula – ma 44 lata, w resorcie od 1991 roku, cały czas związany z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim. Przez wszystkie te lata w czynnej służbie – w Wydziale Prewencji, Wydziale Kryminalnym, a także w Zespole Dyżurnych. W 1999 roku ukończył Szkołę Oficerską w Szczytnie .

Po przejściu kolejnych szczebli awansu, od 15 lipca 2016 roku pełnił obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Wolinie, natomiast z dniem 15 listopada 2016 roku powołany został rozkazem personalnym przez Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Wolinie. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów na nowym stanowisku.

Rzecznik KPP w Kamieniu Pomorskim