Dzisiaj tj. 10 lutego 2017 roku asp. szt. Dariusz Padzik, Komendant Komisariatu Policji w Międzyzdrojach po 26 latach służby odchodzi na emeryturę. Podczas uroczystego spotkania pożegnany został przez p.o. Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Leszka Nowaka, funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych komendy.

Od początku swojej kariery tj. od 1991 roku asp. szt. Dariusz Padzik związany był z Komendą Policji w Kamieniu Pomorskim, głównie z pionem kryminalnym. Przez wszystkie te lata dał się poznać, jako wzorowy i zaangażowany w służbę funkcjonariusz, profesjonalnie wykonujący powierzone mu zadania.

Z dniem 01 czerwca 2016 roku powołany został na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Pełniąc tę niełatwą funkcję wykazywał się profesjonalizmem, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zawsze rzetelny w swych działaniach, a przy tym służący radą i pomocą podwładnym.

Uroczystość pożegnania asp. szt. Dariusza Padzika swoją obecnością uświetnili funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim i Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Wszyscy dziękujemy Panu Komendantowi za wspólną służbę.

Z okazji pożegnania wyrażamy uznanie za zaangażowanie, wysiłek i poświęcenie w wykonywaniu obowiązków oraz pokonywaniu wszelkich trudów. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Rzecznik KPP w Kamieniu Pomorskim