„KLUBIK MALUSZKA” to zajęcia dla małych dzieci do lat 5 i ich rodziców zainicjowane i prowadzone przez Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”. Zajęcia od 2015 roku są prowadzone w Wapnicy, a dzięki dotacji z Programu SPOŁECZNIK od września 2017 będą odbywały się również w Międzyzdrojach.

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy w każdą środę o godz. 16.30 do Przedszkola Miejskiego w Międzyzdrojach. Dzieci uczestniczące w zajęciach będą uczyć się poprzez zabawę, a opiekunowie będą uczyć się jak bawić się ze swoim dzieckiem by wspomagać jego rozwój. Zajęcia prowadzimy również w szkole w Wapnicy (w poniedziałki o godz. 16.30). Osoby chętne mogą uczestniczyć w zajęciach KLUBIKU MALUSZKA dwa razy w tygodniu!

Projekt Klubik Maluszka w Międzyzdrojach jest współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego województwa zachodniopomorskiego w ramach Programu SPOŁECZNIK. Zajęcia Klubiku Maluszka w Wapnicy są współfinansowane ze środków gminy Międzyzdroje. Zachęcamy do odwiedzania: www.facebook.com/miedzyzdrojskie.stowarzyszenie.rodzina

MSRODZINA