karolak

Zespół „Pączki w Tłuszczu”, którego wokalistą jest znany aktor Tomasz Karolak, wystąpi w golczewskim klubie Herbowa. Podczas koncertu wysłuchamy autorskich kompozycji zespołu oraz rovery znanych zespołów. Koncert odbędzie się 5. marca o godzinie 21.

Duet „Pączki w Tłuszczu” współtworzą Tomasz Karolak – wokal – którego nikomu przedstawiać nie trzeba (aktor, muzyk, showman, dyrektor teatru IMKA) oraz Bartek Miecznikowski – gitara i drugi wokal . Bartek zajmuje się także komponowaniem utworów. Obaj panowie wychowali się na rockowym graniu, więc muzyka jest mocno gitarowa, ale osadzona w popowych klimatach. Jak sami o sobie mówią: „nazwa jest ironiczna i celuje w to, że najchudsi nie jesteśmy, jednak nie przeszkadza nam to grać ballad o miłości kierowanych do pięknych kobiet”. Na początku 2015 odbyła się premiera albumu zespołu Pączki w Tłuszczu wydanego przez Universal Music Polska, którego zapowiedzią był singiel pt. „Tylko bądź”. Autorem tekstu piosenki jest Paweł Kukiz (lider zespołu Piersi). Piosenka została przyjęta z wielką aprobatą przez radio ESKA oraz RMF.fm W ciągu dwóch tygodni utwór został odsłuchany ponad 400.000 razy.

Podczas koncertu wysłuchamy autorskich kompozycji zespołu „Tylko bądź”, „Anarchia”, „Wszystko bez sensu”, „Zabiorę Cię”, „Emo song”, „Nie zostawiaj mnie”

oraz covery zespołów Guns n‘ roses, AC/DC, Boney M, The Troggs. W repertuarze znajduje się też utwór Alicji Majewskiej „Odkryjemy miłość nieznaną” wykonany w wersji rockowej.

Tomasz Karolak, którego znamy wszyscy przede wszystkim jako aktora, potrafi i lubi również śpiewać, o czym na pewno przekonają się wszystkie Panie wybierające się na koncert. Cieszę się że w tym roku Dzień Kobiet w Herbowej będzie miał tak wyjątkową oprawę – mówi Maciej Zieliński, właściciel Herbowej i organizator wydarzenia.

Zespół „Pączki w Tłuszczu”. wystąpi w Herbowej 5. marca (sobota) Koncert rozpoczyna się o godz. 21.00. Bilety można nabyć w klubie oraz w sklepie „Oszczędny koszyk” w Kamieniu Pomorskim (ul. Szczecińska 12) w cenie 35 zł (miejsca stojące) i 45 zł (miejsca siedzące). Wstęp na koncert jest tylko dla pań. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Infoludek.

Herbowa mieści się w samym centrum Golczewa przy ul. Zwycięstwa 9. W zmodernizowanym w 2012 roku, dwupoziomowym lokalu znajdują się: restauracja, bar/pub oraz dyskoteka. Lokal słynie w okolicy z organizowania imprez okolicznościowych oraz cyklicznych koncertów – w Herbowej występowało już wielu znanych i cenionych artystów, m.in. Indios Bravos, Damian Ukeje, Sebastian Riedel i Michał Kielak, Pokahontaz, Czesław Mozil, Kamil Bednarek, Stanisław Soyka, Grażyna Łobaszewska, Zbigniew Wodecki czy Martyna Jakubowicz.

Organizator