Wspólnymi siłami grupki zwariowanych przyjaciół zakochanych w dobrej muzyce, jeszcze lepszej zabawie i mega pozytywnym vibe’ie, przy pełnym wsparciu władz miasta Kamienia Pomorskiego i pomocy lokalnych sponsorów przygotowaliśmy dla was coś czego jeszcze nie było, coś nietuzinkowego. Pierwszą edycję „Dzika Plaża Festiwal”.

Data imprezy nie jest przypadkowa bo na ten dzień przypada Perunica Letnia czyli dzień czczenie kobiecego wcielenia słowiańskiego bóstwa Peruna – Błyskawicy, a miejscem imprezy jest kultowy dla wielu mieszkańców teren zwany dziką plażą nad Zalewem Kamieńskim.
Możecie więc się spodziewać mistycznych doznać, gry ognia i świateł, a przede wszystkim starannie wyselekcjonowanych elektronicznych dźwięków o które zadbają:

Daniel Stetting (Szczecin)
https://soundcloud.com/danielstetting

Chevu (Słubice)
https://soundcloud.com/chevu

FunkyPaul (Londyn)
https://soundcloud.com/funkypaul

Miłosz Rasmussen (Szczecin)
https://www.mixcloud.com/RAMS_Stettin

AdamSky
https://soundcloud.com/adamskyy

Dj Zubi

Wydarzenie jakiego jeszcze w naszym regionie nie było. Przygotujcie się więc na dziką imprezę w dzikiej scenerii na wysokim i kulturalnym poziomie. Wstęp free a na miejscu strefa gastro. Do zobaczenia na miejscu, niech Perun rozświetli wam drogę prowadzącą do nas!

Organizator