Drużyna Gryfa Kamień Pomorski, zremisowała (1:1) swój wczorajszy (7.02) pojedynek z Flotą Świnoujście, rozgrywany na sztucznej murawie przy ulicy Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim. Była to okazja do testowania nowych zawodników i zaprezentowanie się nowego trenera – dotychczas związanego z Flotą Świnoujście – Zdzisława Piątkowskiego.

Trener Piątkowski prowadził w swojej karierze m.in. grupy młodzieżowe w Polonii Świdnica i Leśniku Międzyzdroje, samodzielnie prowadził drużynę I ligi kobiet – AZS AWF Wrocław oraz jako grający trener Vinetę Wolin w sezonie, gdy ta awansowała do V ligi. Były trener bramkarzy i trener rezerw Floty Świnoujście.

Do drużyny dołączyli Kamil Kacperek i Kacper Wittbrodt z Vinety Wolin, Ernest Paszek i Aleksander Sikora z Fali Międzyzdroje. Próbujemy pozyskać Roberta Żywulskiego z Korony Stuchowo – informuje Adrian Majewski, kierownik drużyny Gryfa Kamień Pomorski.

Przed piłkarzami z Kamienia jeszcze cztery sparingi. Już w najbliższą sobotę, w Kamieniu zjawi się drużyna Chemika Police.

11.02. sobota 18:00- Gryf Kamień – Chemik Police (Kamień)
18.02. sobota 17:00- Pogoń Szczecin CLJ – Gryf Kamień (Międzyzdroje)
21.02 wtorek 17:00 – Gryf Kamień Pom – Świt Skolwin (Kamień)
25.02 sobota 16:00- Gryf Kamień Pom – Bizon Cerkwica (Kamień)