Arkadiusz Borysiuk /KB Kamień Pom./ zdecydowanie zwyciężył w półmaratonie IV edycji DLB. Zwycięzca, dystans 21098 m, przebiegł w czasie 1,27,52. Drugie miejsce zajął Tomasz Magalski /KB Kamień Pom./- 1,33,20; trzecie Przemysław Troszczyński /Bracia Troszczyńscy Łukęcin/ – 1,35,33. Najszybszą kobietą została Dorota Kowalska /KB Kamień Pom./ -1,46,07, druga linię mety minęła Anna Sidorkiewicz /KB Kamień Pom./ – 1,48,45, trzecia: Joanna Paczyńska /Goleniów/-1,49,08.

M7- Jerzy Loba /LUKS Bałtyk/ – 2,12,15

Organizatorzy serdecznie dziękują panu Staroście za ufundowanie pucharów, strażakom OSP Dziwnów: Sylwii Cieślak –Kruszyńskiej, Robertowi Surmie i Krystianowi Skuzie za obsługę techniczną, Andrzejowi Pelasikowi za sędziowanie, Krzysztofowi Zawilińskiemu za dokumentację fotograficzną. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Joli Fabijańskiej z Marena Wellness & Spa za gościnność i serdeczność.

Kolejny bieg odbędzie się 2 czerwca na trasie Łukęcin – Dziwnówek – Łukęcin długości ok.6680 m. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym biegu, szczególnie, że trasa biegnie duktami leśnymi.