Po raz trzeci na terenie międzyzdrojskiego amfiteatru zorganizowano Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki. Można było spróbować pysznej grochówki, kupić świąteczną choinkę czy zakupić coś na stoiskach z rękodziełami. Jak co roku, głównymi organizatorami byli Gmina Międzyzdroje, Międzynarodowy Dom Kultury i Nadleśnictwo Międzyzdroje.

W bożonarodzeniowej atmosferze od godziny 12.00 otworzyły się wszystkie wigilijne stoiska i ruszyła sprzedaż choinek. Na stoiskach wystawione były rękodzieła przygotowane przez mieszkańców Międzyzdrojów. Wśród wystawców były także osoby spoza naszej gminy.

Wyeksponowane były kolorowe bombki choinkowe, obrusy świąteczne, poduszki i stroiki. Dzieci i młodzież mogła również stworzyć własne ozdoby świąteczne z tworzyw naturalnych. Odbywał się poczęstunek potraw świątecznych, dań z grilla i gorącej zupy.

Na ogrzanie gorący barszczyk, a na osłodę owoce w gorącej czekoladzie oraz szeroka gama upieczonych ciast.

Goście jarmarku mogli również odebrać Betlejemskie Światło Pokoju. Na promenadzie przy Międzynarodowym Domu Kultury dzieci przyozdabiały choinkę miejską swoimi bombkami i ozdobami świątecznymi. Międzyzdrojskie przedszkolaki zaśpiewały kolędę na scenie amfiteatru.