SONY DSC

Ludowy Uczniowski klub Sportowy „Bałtyk” zaprasza wszystkich pasjonatów biegania na III bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę , 30 kwietnia. Start do biegu punktualnie o godzinie 10.00, zapisy od 9.30. Miejsce zbiórki : przed Halą Sportowo – Widowiskową w Dziwnowie, przy ulicy Reymonta. Trasa biegu prowadzić będzie promenadą, ulicami Dziwnowa                  i ścieżką leśną do Dziwnówka. Powrót trasą pieszo –rowerową i promenadą do miejsca startu. Długość trasy: ok. 9400 metrów /mapka w załączeniu/. Po biegu organizatorzy zapraszają na grilla.

Przypominamy, że w biegu mogą brać udział osoby od 15 roku życia /rocznik 2001 i starsi/ i do Ligi można dołączyć się w dowolnym momencie. Natomiast,  aby być sklasyfikowanym trzeba wziąć udział w przynajmniej 4 różnych biegach / każdy inną trasą/. Czekamy na wszystkich amatorów biegania, bez względu na stopień wytrenowania – u nas wynik jest sprawą drugoplanową. Liczy się zdrowie  i dobra zabawa.

Przed biegiem, w ramach akcji Dzień Dawcy Szpiku, będzie się można zarejestrować jako potencjalny dawca komórek macierzystych bądź szpiku. W specjalnym namiocie będą czekać wolontariusze tej szlachetnej akcji. Do zobaczenia w sobotę!

LUKS „Bałtyk”