dps01

W niedzielę 17 lipca odbędzie się II Bieg Trzech Mostów w Kamieniu Pomorskim na dystansie 10 km. Głównym pomysłodawcą i organizatorem jest Ariel Juszczak – wyróżniony w konkursie Lider Animator „Obudź Swoje Ciało”. Bieg jest wspierany przez grant z Programu Lider Animator, którego organizatorem jest Fundacja Sport Support w partnerstwie z Fundacją Coca-Cola w Atlancie.

Współorganizatorami są wolontariusze z Uczniowskiego Klubu Sportowego „FUNBOX” Kamień Pomorski oraz Stowarzyszenia „Sercem dla regionu”. W ramach biegu zostanie zorganizowane również „I Regionalne Mistrzostwa Służb Mundurowych na dystansie 10 km”.

W tym roku wpisowe od zawodników zostanie przeznaczone na zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla osób starszych – podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie. Czym większe wsparcie sponsorów w organizację biegu tym większa kwota zostanie przeznaczona na pomoc. Mottem biegu jest „Pomaga każdy krok”.

Również Państwo możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tę niecodzienną inicjatywę. W realizację Biegu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na spodziewaną dużą liczbę uczestników z województwa zachodniopomorskiego i nie tylko, liczymy na Państwa wsparcie, wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama Państwa firmy czy produktu. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy – email: organizator.btm@wp.pl , tel: 607962571.

Zapisy już ruszyły – można się rejestrować poprzez stronę www.biegtrzechmostow.pl lub www.sport-time.pl

Bieg Trzech Mostów