hhh

Nazywany jest Ojcem Chrzestnym polskiego stand-up’u – Grzegorz Halama – aktor teatralny, filmowy, teatralny, parodysta – wystąpi 22 kwietnia w restauracji Herbowa w Golczewie. Podczas występu artysta zaprezentuje swój nowy program – pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się na błyskotliwych obserwacjach życia codziennego, podanych w szczery i dowcipny sposób.

Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowie o tematach uniwersalnych: o odchudzaniu, o sposobach w jaki upiększają się kobiety, o tym jak prawić komplementy i o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat życia i relacji kobieta-mężczyzna. Przekaże nam swoje rozmyślania o poszukiwaniu szczęścia oraz o kredycie we frankach szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.

Występ odbędzie się w piątek, 22 kwietnia o godzinie 19:00. Bilety (miejsca siedzące) w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) można nabyć w lokalu oraz w sklepie Oszczędny Koszyk w Kamieniu Pomorskim, ul. Szczecińska 12. Ilość miejsc ograniczona.

Restauracja Herbowa mieści się w samym centrum Golczewa przy ul. Zwycięstwa 9. W zmodernizowanym w 2012 roku, dwupoziomowym lokalu znajdują się: restauracja – słynąca w okolicy z wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsługi, bar/pub – będący na co dzień miejscem spotkań mieszkańców miasteczka oraz dyskoteka – miejsce weekendowej rozrywki i cyklicznych koncertów. Restauracja posiada także bogatą ofertę w zakresie organizowania imprez okolicznościowych.

Organizator