1

Trwa nabór do innowacyjnego programu opierającego się na dwóch wzajemnie uzupełniających się elementach – grze komputerowej oraz scenariuszach zajęć dobranych do danego etapu gry. Właśnie kolejne grupy uczestników ukończyły w nim swój udział!

Nabór do programu „Grajki – pomagajki” jest jednak ciągły, a jego uczestników można zgłaszać o dowolnej porze roku szkolnego. Program przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 6 – 13 lat, opartych na kategoriach wiekowych 6 – 9 lat i 10 – 13 lat. Realizowany jest w grupach 2-3 osobowych .

2

Zakres tematyczny „Grajek – pomagajek” w znaczny sposób przyczynia się do zmniejszenia w uczestnikach poziomu nieśmiałości, do wzrostu ich samoświadomości , otwartości oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach poprzez rozumienie i rozpoznawanie uczuć, własnych potrzeb, umiejętności komunikacji i asertywności.

Udział w programie jest bezpłatny. Zajęcia realizowane są w siedzibie Pracowni Motywacja i Działanie w Międzyzdrojach na ul. Norwida 7/12. Drogi Rodzicu, dowiedź się więcej. Już dziś umów się na rozmowę z koordynatorem programu, pod numerem telefonu: 699 654 608

/MID