DSCF3707

Camping nr 131 „Nad Jeziorem” w Golczewie podczas tegorocznego konkursu „Mister Camping 2016” zdobył III miejsce. Konkurs ten odbywa się co roku od 1967 r. i aktywizuje administrację campingów do podnoszenia jakości usług, kultury obsługi, estetyki i czystości na campingach.

DSCF3712

Tegoroczna edycja została zorganizowana przez Polską Federację Campingu i Caravaningu przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Uczestnikami konkursu są wyłącznie campingi skategoryzowane i zrzeszone w Polskiej Federacji Camping i Caravaningu. Ocenie konkursowej podlega m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i porządek na obiekcie, bezpieczeństwo pobytu oraz jakość obsługi turystów. Brane są również pod uwagę opinie turystów krajowych i zagranicznych.

DSCF3719

Pani Celina Gębala właścicielka golczewskiego campingu od kilku lat bierze udział w tym konkursie i każdego roku jest w gronie najlepszych. Zdobyte tegoroczne III miejsce potwierdza wysoki standard obiektu i wielkie uznanie wśród turystów. Pani Celinie Gębali składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w kolejnych latach.

UM w Golczewie