28.10 mpi si wolin

Mobilny Punkt Informacyjny i Spotkanie Informacyjne dotrze do Wolina. Podczas spotkania specjaliści Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich podzielą się z Państwem informacjami na temat możliwości uzyskania wsparcia osób dla rozpoczynających działalność gospodarczą oraz poszukujących środków na rozwój własnych działalności ze środków unijnych  na lata 2014 – 2020 oraz przekażą informacje, które uchronią Państwa przed nieuczciwymi praktykami i przede wszystkim wskażą jakie są realne źródła dofinansowania.

Spotkanie kierowane jest szczególnie do tych osób, które poszukują wsparcia ze środków Unii Europejskiej na współfinansowania własnych pomysłów na rozpoczęcie działalności gospodarczej i rozwój już tych prowadzonych. Serdecznie zapraszamy już 28 października 2016 r. do Urzędu Gminy w Wolinie – Dworek.

Konsultacje zaczynamy o godzinie 9.30, Spotkanie informacyjne zaczynamy o 11.30. Konsultacje realizowane są bezpłatnie. Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich jest koordynowana przez Ministerstwo Rozwoju.