Czytając artykuł ,,Zapisz swoje dziecko na półkolonie w gminie Kamień Pomorski,, zastanawiam się co ma do zaoferowania gmina Golczewo? w naszej miejscowości jest też dużo dzieci, rodzice pracują a dzieci w ferie – mają siedzieć w domu czy chodzić po mieście-o nieszczęście szybko.  Dlatego chciałabym się dowiedzieć za pomocą portalu Kamieńskie Info czy w Golczewie też jest jakaś oferta dla dzieci którzy niedługo zaczną ferie a większość rodziców pracuje-może jakaś półkolonia tak jak w gminie Kamień Pomorski-250 zł za 2 tygodnie z wyżywieniem i opieką kadry pedagogicznej? – dopytuje Pani Ania.

– To fajna sprawa i duża pomoc dla osób które nie mają jak wziąć urlopu  w czasie ferii dla dzieci. Później jak coś się nie daj Boże stanie – bo dziecko samo w domu ma różne pomysły albo będzie chodzić po mieście gdy rodzice są w pracy, co wtedy? – dopytuje pani Ania.

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, jeszcze w tym tygodniu zostanie opublikowany pełen program aktywności proponowanej przez GOKiS. Dzieci będą mogły uczęszczać na zajęcia w Wysokiej Kamieńskiej, Kłębach Niemicy oraz Golczewie.