12795153_1700888230157690_1301671670992189138_o

W życiu jak i na boisku nie lubi kompromisów. Kiedy był aktywnym piłkarzem, zawsze mówiło się, że nie odstawia nogi. Niestety niedzielny pojedynek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu zakończył się dla niego feralnie. W 17 sekundzie meczu pomiędzy drużynami Jar Jarszewo a Dynamitem Benice, burmistrz zderzył się z jednym z graczy z Benic. Uderzenie okazało się fatalne w skutkach, gdyż kosztowało Stanisława Kuryłłę utratę pięciu zębów.

Stanisław Kuryłło bierze udział w rozgrywkach KALF od początku jego funkcjonowania. Niedzielny mecz nie zapowiadał wielu emocji. Drużyna burmistrza podejmowała bowiem ostatnią w tabeli drużynę z Benic. Chwile po rozpoczęciu doszło do feralnego zdarzenia. Stanisław Kuryłło zderzył się z jednym z piłkarzy z Benic. Na miejscu bardzo szybko pojawił się zespół ratownictwa medycznego, jednak w przypadku kontuzji burmistrza niewiele można było zrobić.

Burmistrz trafił na chirurgię kliniki szczękowej szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Po przeprowadzonym badaniu tomografem okazało się, że zarówno szczęka jak i żuchwa burmistrza były w jednym kawałku. Stanisław Kuryłło stracił jednak pięć zębów.

Całe zdarzenie to czysty przypadek. Pozdrawiam wszystkich Mieszkańców i dziękuje za słowa wsparcia – napisał w SMSie do naszej redakcji burmistrz Stanisław Kuryłło.