IMG_9778

14 listopada w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się koncert Edyty Geppert. Wybitna artystka, obdarzona niesamowitą charyzmą, niezwykła osobowość sceniczna, śpiewająca jak sama mówi „o tym, co sercu bliskie i drogie”. Edyta Geppert znana jest polskiej publiczności z takich evergreenów jak „Och życie, kocham cię nad życie”, „Nie żałuję”, „Jaka róża taki cierń”

IMG_9926

Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych festiwali muzycznych, m.in. wygrała Międzynarodowy Festiwal Piosenki  w Bratysławie, otrzymała dwa Wiktory dla najciekawszej osobowości TV, czterokrotna zdobywczyni Grand Prix na Festiwalu Piosenki w Opolu, odznaczona Honorowym Złotym Mikrofonem –nagroda przyznawana przez Zarząd Polskiego Radia.

IMG_9906

Artystce przy fortepianie towarzyszył Piotr Matuszczyk, na trąbce – Jerzy Szarecki, całość wyreżyserował Piotr Loretz. Półtoragodzinny koncert był prawdziwą ucztą dla wielbicieli teatru piosenki, grą świateł i emocji, wyrazem interpretatorskiego kunsztu artystki. Z pewnością wywołał wiele wspomnień, wzruszeń i podróży w czasie. Po koncercie odbyła się sesja autografowa.

MDK Międzyzdroje