P1220037-800

Od wielu już lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadzia. Uroczystość ta, jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów szkoły. Tak również było i w tym roku.

22 stycznia 2016 roku, maluchy z oddziałów przedszkolnych i klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Gostyniu, zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Wspaniała licznie przybyła publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i tańczyły. Dzieci do występu przygotowały i pieczę nad całością uroczystości miały panie wychowawczynie: Ewa Zimecka, Joanna Sucharska, Wioletta Zieba-Wilczyńska, Wiesława Żuchowska i Aleksandra Kasprzak.

W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze tak jak w tym dniu byli dumni ze swych wnuków.

Źródło: SP Gostyń