IMG_0025

7 marca w oddalonym o ponad 300 km od Międzyzdrojów Margoninie – Gmina Kaczory odbył się III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet Woman Cup 2015 o puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Chodzieży.

IMG_0047

W turnieju wzięły udział: Zjednoczeni Kaczory I i II, Tucholanka Tuchola, GSS Grodzisk Wielkopolski, Darzbór Szczecinek I i II i nasze piłkarki z KS Fala Międzyzdroje. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

IMG_0103

Po rozegraniu kompletu spotkań nasze dziewczyny miały na koncie 11 pkt. i uplasowały się na II miejscu. Dziewczyny prezentowały dobrą , szybką grę i bardzo dobrze realizowały założenia trenera.

IMG_0125

Należy nadmienić, że I miejsce zdobyły faworyzowane piłkarki Tucholanki Tuchola, które w bezpośrednim pojedynku nie potrafiły strzelić bramki naszej drużynie i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Oprócz okazałego pucharu za II miejsce i srebrnych medali organizatorzy uhonorowali nasze piłkarki wyróżnieniami indywidualnymi: II najlepszą piłkarką turnieju uznano Esterę Kalitę, natomiast nagrodę dla najwszechstronniejszej zawodniczki turnieju przyznano dla Magdaleny Szymańskiej.

IMG_0126

Skład dziewcząt na turniej w Margoninie: Sandra Mieszkowska, Estera Kalita, Justyna Glaubert, Marianna Litwiniec, Katarzyna Wojciechowska, Monika Bojaczuk, Patrycja Klawa, Paulina Grygielewicz, Magdalena Szymańska, Lucyna Szulc. Trener : Łukasz Szumlewski, Asystent trenera: Krzysztof Piorun, Kierownik: Henryk Jabłoński.

IMG_0132

W czasie gdy starsze dziewczyny walczyły w turnieju w Margoninie , w dniach 06-08 marca w Trzebieży odbywało się zgrupowanie kadry województwa zachodniopomorskiego dziewcząt w kategorii wiekowej U-16 gdzie nasz klub reprezentowały Julia Ordon, Natalia Matyla oraz Joanna Czerec.

IMG_0154

Wszystkim dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fala Międzyzdroje