Warsztaty (2)

Oprócz zajęć muzycznych, plastycznych i tanecznych, Kamieński Dom Kultury od kilku miesięcy prowadzi również zajęcia fotograficzne. Uczestnicy mogą nauczyć się zarówno podstawowych zagadnień związanych z obsługą aparatu, jak i bardziej zaawansowanych technik robienia zdjęć.

Warsztaty (1)

Nacisk położony jest na zdobywanie praktycznych umiejętności oraz biegłe posługiwanie się amatorskim i profesjonalnym sprzętem fotograficznym. W ramach zajęć odbywają się również wykłady dotyczące kompozycji i teorii widzenia czy obróbki zdjęć. Zajęcia odbywają się w Kamieńskim Domu Kultury i w plenerze.

Warsztaty (9)

Można na nich dowiedzieć się mnóstwa pożytecznych rzeczy – od tego czym należy kierować się przy zakupie aparatu, po to jak upiększyć nasze zdjęcia na komputerze w darmowych programach graficznych.

Warsztaty (7)

Otwarta formuła zajęć pozwala na indywidualne podejście do każdego z uczestników, dlatego można się na nie zapisać w dowolnym momencie (nie trzeba posiadać własnego aparatu).

Warsztaty (5)

Obecnie działają dwie grupy: w poniedziałki po południu odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży, natomiast w środy wieczorem dla dorosłych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Kamieńskiego Domu Kultury.

źródło:
KADEK