audi

Pan Radosław za pośrednictwem portalu kamienskie.info zwraca się o pomoc do naszych Czytelników. – Ukradziono mi czarny skórzany portfel, w którym były dokumenty osobiste i ponad 1000 zł. Sprawcą jest chłopak z samochodu zaznaczonego na zdjęciu. Jest to prawdopodobnie audi 80 lub audi 100 – informuje zrozpaczony Czytelnik.

Samochód poruszał się na czarnych (starych) tablicach rejestracyjnych, ma hak i kołpaki. Kierowca jechał od strony Parłówka w stronę Wysokiej Kamieńskiej. Zdjęcie zostało wykonane, w momencie w którym kierowca zawrócił i podniósł mój portfel z gotówką. Potem odjechał w stronę Wysokiej Kamieńskiej. Całą sytuację nagrały kamery.

Osoby posiadające informację o właścicielu tego pojazdu proszone są o kontakt pod numerem tel: 668 093 876 lub na FB (Radosław Warczygłowa). Zapewniam pełną anonimowość. Dla informatora wyznaczono nagrodę. Sytuacja miała miejsce w miejscowości Strzegowo gm Wolin. Znalazcę proszę o dobrowolne oddanie portfela.

———————————————————–

Portfel się znalazł. Sprawa Wyjaśniona. Jesli można to proszę o usunięcie artykułu. Dziękuje Panu bardzo za udostępnienie mojego wpisu na stronie – poinformował nasz Czytelnik.