Choć sama na nagraniu się nie poznaje, to nasi Czytelnicy spisali się na medal! To właśnie dzięki Wam Policjanci z Komendy Powiatowej Policji odwiedzili dziś kobietę, którą najprawdopodobniej wczoraj (12.05) wieczorem na cmentarzu zarejestrowało nagranie monitoringu!

Prowadzimy szeroko zakrojone czynności dochodzeniowo-śledcze pod kątem skradzionych rzeczy. Mamy wiele informacji, które są obecnie weryfikowane – mówi rzecznik prasowy kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

Cała akcja nie przebiegłaby tak błyskawicznie, gdyby nie nasi Czytelnicy. Na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy podziękowania przesłane przez pana Adama, któremu nieustannie okradano grób jego ukochanej Żony. 

„Bardzo serdecznie dziękuje za szybką reakcję na wiadomość o kradzionych przedmiotach z Cmentarza Komunalnego w Kamieniu Pomorskim – Panu Pawłowi, szefowi kamienskie.info oraz za daleko idącą pomoc techniczną Panu Markowi – Zarządcy Cmentarza Komunalnego a w szczególności wszystkim wspaniałym obserwatorom kamienskie.info, którzy spontanicznie włączyli się w akcję rozpoznawczą. 

Pogrążony w smutku nad grobem Żony ale wdzięczny ludziom dobrych serc DZIĘKUJE.”

Rozpoznajecie któryś z tych przedmiotów? Jeżeli tak – skontaktujcie się z Policją pod nr 997