Kuryłło

Burmistrz Kamienia Pomorskiego postanowił zasięgnąć opinii społeczeństwa na temat budowy żłobka miejskiego. W tym celu, urzędnicy z kamieńskiego magistratu przygotowali specjalną ankietę, w której proszą o odpowiedź na cztery pytania. – Pozwoli nam to podjąć najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie opieki nad najmłodszymi mieszkańcami naszej Gminy. – tłumaczy Stanisław Kuryłło.

  1. Czy jesteście Państwo zainteresowani korzystaniem z opieki nad dzieckiem w nowoczesnym żłobku miejskim o najwyższych standardach opieki
  2. Czy powstanie żłobka ułatwiłoby pogodzenie Państwu pracy zawodowej i planowanie kariery z opieką nad dzieckiem?
  3. Czy powstanie dobrze funkcjonującego żłobka może ułatwić Państwu decyzji o planowaniu narodzin kolejnego dziecka?
  4. Aby korzystanie ze żłobka było dla Państwa atrakcyjne pod względem finansowym, łączna opłata miesięczna za całodzienny pobyt dziecka w żłobku (do 10 godz.) nie powinna przekraczać kwoty ………………… zł.

Wypełnioną ankietę należy zwrócić w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu w terminie do 24 marca 2015 roku. Dla osób, które włączą się do akcji przewidziano nagrody. Wszyscy Ci, którzy w podanym terminie przekażą wypełnione ankiety, wezmą udział w losowaniu 3 bonów towarowych, każdy o wartości 100 zł do zrealizowania w sklepach SMYK i PRETEXT w Kamieniu Pomorskim. Udział w losowaniu uwarunkowany jest podaniem danych osobowych na odwrocie ankiety. Losowanie odbędzie się w czasie VII Sesji Rady Miejskiej 27 marca 2015 r. Ankieta skierowana jest wyłącznie do mieszkańców gminy Kamień Pomorski.

————> KLIKNIJ ABY POBRAĆ ANKIETĘ <————

kamienskie.info