DSC08363

Czterech mężczyzn w wieku od 23 do 36 lat zatrzymali w miniony piątek funkcjonariusze kamieńskiej komendy. Mężczyźni pobili w Międzyzdrojach 23- letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który na skutek zdarzenia trafił do szpitala z obrażeniami głowy. Działania podjęte przez policjantów Wydziału Kryminalnego oraz Komisariatu Policji w Międzyzdrojach doprowadziły do zatrzymania sprawców, a zebrany materiał pozwolił na przedstawienie w Sadzie wniosków o tymczasowy areszt.

Funkcjonariusze kamieńskiej komendy w ostatnim czasie prowadzili czynności służbowe związane z pobiciem oraz pozbawieniem wolności 23-latka, jakie miało miejsce  25 sierpnia br. w Międzyzdrojach. W wyniku podjętych czynności kilka godzin po zdarzeniu zatrzymano podejrzanych. Czterech mężczyzn w wieku 23 do 36 lat, mieszkańców Międzyzdrojów i Świnoujścia, osadzono w policyjnym areszcie gdzie usłyszeli zarzut pobicia, spowodowania uszczerbku na zdrowiu a także pozbawienia wolności. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie wniosku o tymczasowy areszt.

W minioną niedzielę Sąd Rejonowy w Świnoujściu przychylił się do wniosków i zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesiąca. Sprawcy trafili do aresztu śledczego. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Kamień Pomorski