DSC04290

Realizacji i spełnienia marzeń oraz powodzenia życzyli ustępującemu komendantowi mł. insp. Krzysztofowi Sicie podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim – Powiem uczciwie nie spodziewałem się, że zostanę zaproszony. Cieszę się, że ktoś moją pracę docenia. Nie mam wątpliwości, że gdybym stanął przed ponownym wyborem, bez wahania bym się zgodził – mówił ustępujący komendant.

DSC04316

Chcielibyśmy aby realizował Pan zamierzenia a swoim doświadczeniem z dotychczasowej pracy, prowadził nas i czuwał nad bezpieczeństwem mieszkańców na takim poziomie jak ustępujący komendant Sito – powitał obejmującego stanowisko insp. Piotra Krakowskiego burmistrz Kamienia Pomorskiego.

DSC04321

Dziękuje za miłe przyjęcie na terenie powiatu kamieńskiego. Jest mi niezmiernie miło, że przyjęliście mnie tak sympatycznie wśród Was. Nie ukrywam, że będę starał się pracować na takim samym poziomie a nawet lepszym niż mój poprzednik, tak aby to bezpieczeństwo było lepiej oceniane nie tylko przez radnych ale także przez mieszkańców – stwierdził nowy komendant kamieńskiej policji insp. Piotr Krakowski.