26 lutego o godz. 10:00 w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się charytatywny halowy turniej piłki nożnej „Gramy dla Dominika”. W zawodach uczestniczyły dzieci z rocznika 2006. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, łącznie rozegrano 28 spotkań po 10 minut każde. W turnieju nie była prowadzona kwalifikacja punktowa, wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami.
Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, grały w szczytnym dla nich celu, gdyż Grali dla Dominika. W turnieju padło dużo bramek, wiele stworzono pięknych akcji oraz z bardzo dobrej strony jak na swój wiek pokazali się wszyscy bramkarze pokazując robinsonady bramkarskie.
W turnieju brały udział drużyny:
 1. Fala Międzyzdroje I
 2. Fala Międzyzdroje II
 3. Vineta Wolin
 4. Akademia Piłkarska Smyk Stargard
 5. Błękitni Stargard
 6. Akademia Piłkarska Fair Play Pyrzyce
 7. Akademia Piłkarska REIS Świnoujście
 8. Akademia Piłkarska Chi-Fon Ferdinand
Podczas turnieju wyniki były nie ważne, najważniejsze to świetna gra a w szczególności dobra zabawa i uśmiech na twarzy uczestników. Nie tworzono tabel ponieważ zwyciężyły wszystkie drużyny biorące udział w turnieju, każdy z uczestników dostał pamiątkowy złoty medal wraz dyplomem a każda drużyna puchar i dyplom.
Pomiędzy spotkaniami turnieju mogliśmy także zobaczyć pokaz freestyle Rafała z grupy Complexity Football oraz mecz: Trenerzy vs Rodzice. Było to niesamowite widowisko w szczególności dla dzieci – poobserwować swoich rodziców i trenerów w „walce na boisku”.
W trakcie całego turnieju w naszym bufecie prowadzonym przez rodziców można było zakupić m.in.swojską grochówkę, kawę, herbatę, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, ciasta, barszcz czerwony. Dodatkowo zorganizowana była licytacja, można było wylicytować m.in. Koszulkę z podpisami zawodników mistrzów Polski – Legi Warszawa, Koszulkę z podpisami Reprezentacji Aktorów Polski, Piłkę z podpisami Reprezentacji Aktorów Polskich, Piłkę z podpisami młodych falowiczów, Piłki z podpisami Jerzego Dudka, Koszulkę z podpisami zawodników FC Köln.
Ceny końcowe:
Koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników – 1500 zł
Piłka z podpisem Jerzego Dudka – 350 zł
Piłka z podpisem Jerzego Dudka (druga) – 200 zł
Piłka z podpisami zawodników Fali Międzyzdroje – 220 zł
Piłka z podpisami Reprezentacji Aktorów Polskich – 180 zł
Szalik Fali Międzyzdroje – 80 zł
Szalik Lecha Poznań – 32 zł
Proporczyk Fali Międzyzdroje – 60 zł
Vouchery Aurora na kręgle – 150 zł i 50 zł
Medal – 20 zł
Magazyn Asystent Trenera – 100 zł
Podczas kiedy bohaterowie turnieju rozgrywali pojedynki, wszyscy zebrani na trybunach chętnie wspomogli niedzielną inicjatywę „Gramy dla Dominika” i łącznie udało się uzbierać kwotę 6621, 40 zł!
Zostały one przekazane na leczenie naszego kolegi z drużyny, przyjaciela, wychowanka klubu Dominika Suchłabowicza, który zmaga się z nowotworem złośliwym i walczy o powrót do zdrowia i na boisko. DOMINIK JESTEŚMY Z TOBĄ! 
Dzieci z turnieju w Międzyzdrojach wyjechały bardzo szczęśliwe i zadowolone.Turniej zakończył się we wspaniałej atmosferze, co podkreślali wszyscy uczestnicy. Uczestników do pokazu całości swoich, wysokich jak na wiek umiejętności mobilizowali trenerzy a także w dużym gronie rodzice, którym także podczas gier dostarczono mnóstwo niezapomnianych emocji.
Wielkie podziękowania dla:
 • Solmar Międzyzdroje
 • Hotel Aurora Międzyzdroje
 • Międzynarodowy Dom Kultury
 • Stowarzyszenie Rodzina
 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach
 • Gabel
 • Dom Wczasów Dziecięcych
 • Willa 777
 • Biblioteka Miejska Międzyzdroje
 • Piekarnia Przytór
 • Bar Smak Międzyzdroje
 • Fundacja Legia Warszawa
 • Complexity Football Freestyle – występował Rafał Wiśniewski
 • Rafał Wiśniewski – plakaty oraz dyplomy
 • Wszystkim rodzicom i wszystkim osoba dobrej woli, którzy byli z nami w tak ważnym dniu.

Fala Międzyzdroje