Dla Klienta pośrednictwo w znalezieniu najbardziej odpowiadającej oferty kredytu jest usługą BEZPŁATNĄ.
Bezpośrednio w banku jak i w biurze kredytowym – oferta jest identyczna, obowiązują te same promocje, ten sam proces czy możliwość negocjacji.
Biuro Kredytowe – od lat współpracuje z lokalnymi notariuszami i rzeczoznawcami akceptowanymi przez banki.
Wszelkie formularze bankowe (tj. m.in. wnioski, karty informacyjne klienta, oświadczenia, check-listy, dokumenty uzupełniające) klient otrzymuje bezpośrednio ode mnie, w formie elektronicznej lub papierowej. Razem z ich wypełnieniem, kompletowane są pozostałe dokumenty – zgodnie z check-listą obowiązującą w danym banku. Pełna dokumentacja wymagana przez bank, składana jest za moim pośrednictwem w wybranym przez Kredytobiorcę banku.
Bywa, że w trakcie procesu kredytowego pojawiają się: ewentualne uwagi, pytania, prośby o złożenie wyjaśnień, których autorem jest bank. Są one wówczas za moim pośrednictwem przekazywane do klienta a ich uzupełnienia na bieżąco kierowane do instytucji rozpatrującej wniosek kredytowy.
Analogicznie, warunki decyzji kredytowej jakie musi spełnić Klient do podpisania umowy lub/i uruchomienia kredytu bank przesyła za moim pośrednictwem wnioskodawcy produktu kredytowego.

Dbając o interesy Klienta, staram się by treść umowy kredytowej przekazywana była klientowi z wyprzedzeniem, by miał on czas na zapoznanie się i ewentualne uwagi.

Swoją pomocą służę Klientowi na każdym etapie procesu kredytowego, tak by czuł się bezpiecznie, a stosowane przez instytucje finansowe słownictwo, było zrozumiałe i nie budziło nieporozumień.

www.sprawdzony-doradca.com