Emilia Deptuła

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią muzykę i wspólną zabawę na biesiadę muzyczną z zespołem „Bryza” i Emilią Deptułą. Występ odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach 11 maja 2016 (środa) o godz. 18.00 w ramach Tygodnia Bibliotek.

W pierwszej części wieczoru wystąpi uczennica II klasy międzyzdrojskiego Gimnazjum, Emilia Deptuła. Zaśpiewa piosenkę w języku serbskim pt. „Molitva” z repertuaru Mariji Serifović. Emilia wykona także utwór znakomitej polskiej piosenkarki, Edyty Geppert, pt. „Kocham cię życie” oraz ludową piosenkę w języku rosyjskim pt. „Oy, da ne vecher”. Naszą młodą uczestniczkę biesiady przygotowała do występu pani Dorota Sielewicz.

Zespół Bryza

W dalszej części programu wystąpi międzyzdrojski Zespół Śpiewaczy „Bryza” pod kierownictwem Janusza Kalemby. Wspólnie z nimi wszyscy uczestnicy będą mogli zaśpiewać takie przeboje jak „My Cyganie”, „Jedno jest niebo dla wszystkich”, „Miliony gwiazd” czy  w języku romskim „Kibori”. Przygotowane przez bibliotekarzy śpiewniki ułatwią aktywne uczestnictwo w zabawie. Serdecznie zapraszamy.

Bibliotekarze