policz

Bieg Międzyzdrojski pod nazwą ‚Policz się z wadą serca i cukrzycą’ odbędzie się w dniu 10 stycznia 2016r. w Międzyzdrojach w ramach 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Start Biegu rozpocznie się o godzinie 14.00 przy skwerze. Trasa biegu przebiegać będzie wzdłuż plaży Międzyzdrojskiej. Meta wyznaczona jest przy  bazie rybackiej . Do Biegu zapraszamy zarówno obserwatorów oraz wszystkich zainteresowanych uczestnictwem. Ilość miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Biegu mogą zasięgnąć szerszych informacji pod numerem  telefonu . Zapisy przyjmowane będą telefonicznie pod numerem telefonu: 513 669 355 lub poprzez pocztę elektroniczną e-mail: compex82ipr@poczta.fm. Zbiórka przed biegiem o godzinie 13.30.

Każdy uczestnik biegu jest ubezpieczony przez firmę ubezpieczeniowa , koszt ubezpieczenia pokrywa organizator imprezy. Obowiązkowo każdy uczestnik biegu zobowiązany jest posiadać: dowód osobisty, podpisanie oświadczenia lekarskiego, ubranie sportowe, dodatek do puszki na 24 finał WOŚP.

Organizator