Lubicie dobrze zjeść? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Baykus Kebab oprócz swoich punktów w Międzyzdrojach i Pobierowie od soboty zaprasza do nowo otwieranego punktu gastronomicznego w Wolinie! Jak zapewnia właściciel, nikt nie odejdzie z niego głodny.

Nowy lokal od soboty 27 maja będzie można odwiedzić przy ulicy Świerczewskiego 2D w Wolinie. Będzie on otwarty od poniedziałku do niedzieli od godziny 10 do ostatniego klienta. Oprócz kebaba budka oferuje burgery, hot-dogi oraz inne specjał albo specjały kuchni tureckiej – pizzę turecką czy sambal. Również wegetarianie nie odejdą głodni. Baykus ma w ofercie frytki i bułki wegetariańskie.

Od lat pracujemy ze stereotypem brudnej budki z kebabem. Dbamy o porządek, przestrzegamy wszelkich norm BHP. W naszym lokalu można zjeść smacznie i szybko. Produkty, z jakich przyrządzamy nasze potrawy są zawsze świeże i pochodzą od najlepszych producentów. Nie wciskamy ludziom kłamstwa. To że oferujemy fast food nie oznacza, że ma to być jedzenie niezdrowe i niezjadliwe – mówi Piotr Sowiński.

Firma funkcjonuje od 2009 roku. Została założona przez Piotra Sowińskiego, który zna trudy prowadzenia nadmorskiego biznesu od podszewki. Baykus Kebab w Międzyzdrojach jest jego dumą i był pewnego rodzaju próbą. Jednak doświadczenie w obsłudze klienta oraz dbałość o jakość produktów, z których powstają oryginalne w smaku potrawy, pomogły mu odnieść sukces. Od samego początku działalności lokal prowadzony jest przez samego szefa, który dzięki swojej fachowości oraz pracy zaufanych ludzi (rodziny), mógł sobie pozwolić na otworzenie lokali podobnego typu w innych nadmorskich miejscowościach. Firma jako pierwsza w Międzyzdrojach, zaczęła serwować własnoręcznie przygotowywane zapiekanki w 10 różnych wersjach. Świeże pieczywo, prawdziwy ser oraz ciekawe, najwyższej jakości dodatki spowodowały, że zapiekanki stały się produktem kultowym. W obecnej chwili firma zajmuje się ich produkcją i sprzedażą na dużą skalę. Obsługuje inne lokale działające nad Morzem Bałtyckim. Klienci, którzy przyjeżdżają co roku do Międzyzdrojów i korzystają z oferty firmy Baykus nie mogą się mylić. Warto poinformować również, iż w roku 2015 została laureatem plebiscytu Smaki Pomorza.