1(11)

Ponad setka dzieci wzięła udział w szalonej zabawie z grami i konkursami przyrodniczymi na balu karnawałowym „Bajeczny Świat Przyrody” w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego. Specjalnie dla dzieci gościem na balu była animatorka pani Anna Zimowska, która zabawiała uczestników imprezy. Na balu nie zabrakło też Królowej Śniegu, barwnego Elfa, wesołych klaunów jak i pradawnych wojowników.

3(10)

Oczywiście były też zagadki przyrodnicze z nagrodami oraz warsztaty plastyczne. W puli nagród do zdobycia były karnety na basen w Hotelu Bagiński & Chabinka SPA, pamięć USB, książki i pamiątki z WPN.

5(7)

Dzieci stworzyły barwne serce z kolorowych serduszek. Ogromne serce zaprezentowane zostało w niedzielę  podczas 24 finału WOŚP w Międzynarodowym Domu Kultury. Dla uczestników balu przygotowany był słodki bufet, napoje oraz pyszna pizza.

12

Impreza została zorganizowana w ramach 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a uczestnicy chętnie zapełniali orkiestrowe puszki.

Na naszym balu karnawałowym zebraliśmy 616zł !. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu imprezy: Pani Annie Zimowskiej – naszej wspaniałej pani animator, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach, Międzynarodowemu Domu Kultury w Międzyzdrojach, Młodzieży z Fundacji Motywacja i Działanie oraz Związkowi Harcerstwa Polskiego, Stowarzyszeniu Archeozdroje.

Szczególne podziękowania ślemy dla sponsorów poczęstunku oraz dekoracji sali, a byli to: Bagiński & Chabinka SPA, Hotel Aurora, Hotel Międzyzdroje oraz Pizzeria Rio.

Organizator