LATO 2

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w tę niedzielę. Jak co roku podczas finału odbędzie się aukcja charytatywna. Pieniądze zebrane w 2016 roku przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Pragniemy uchylić nieco rąbka tajemnicy i pokazać niektóre z przedmiotów przekazywanych na aukcję.

facebook

Ryby Zubowicz przekazuje na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Łososia kiszonego przyrządzonego przez Mikołaja Reja podczas jego wizyty w Kamieniu Pomorskim. Ukiszenie tego łososia zostało wyemitowane na antenie TVN. Jest to więc Łosoś kiszony jedyny w swoim rodzaju. Waga: 1,9 kg. Termin przydatności: 4 miesiące.

POGON 1

ZGM Kamień Pomorski przekazuje na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zestaw kibica Pogoni Szczecin składający się z:
– smyczy,
– szalika Pogoni Szczecin,
– koszulki okolicznościowej na mecz Pogoń Szczecin – Werder Bremen, rozmiar L,
– oryginalnej koszulki Pogoni Szczecin, rozmiar L.

LATO 2

Jarosław Kapitan przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy książkę autorstwa Macieja Polkowskiego pt. „Lato” będącą biografią Grzegorza Laty.  Wydana w 1994 roku, podpisana przez samego Grzegorza Latę. Do książki dołączone są również repliki medali olimpijskich z 1972 roku, również z autografem Grzegorza Laty.

To tylko niektóre z przedmiotów przekazanych na aukcję. Osoby zainteresowane wystawieniem przedmiotów na aukcji prosimy o dostarczenie ich do biura Kamieńskiego Domu Kultury, przy ulicy Wolińskiej 9 w dniach 7-8 stycznia (w godzinach 8:30-15:30) oraz 9 stycznia (w godzinach 10:30-14:30).

Kamieński Dom Kultury