fot1

25.11.2016 roku zespół Centrala 57 zagra andrzejkowy koncert w Tawernie Róża Wiatrów w Międzyzdrojach. Gwiazdę z Dolnego Śląska będzie można usłyszeć już od godziny 19:00.

W najbliższy piątek w Tawernie Róża Wiatrów, podczas specjalnego andrzejkowego koncertu, wystąpi znakomicie znany zespół pop – rockowy Centrala 57. Żywiołowe występy tria z Dolnego Śląska od wielu lat przyciągają sporą rzeszę fanów na koncerty zespołu. Założycielem, liderem, gitarzystą i wokalistą zespołu jest Paweł Tur, który znany jest z niespotykanych umiejętności gry na gitarze. Do najbardziej znanych piosenek Centrali 57 zaliczają się: “Małe miasteczka”, “Mamy siebie” i “Tyle marzeń”. W kwietniu tego roku miała miejsce premiera teledysku do utworu “Tyle marzeń”.

Centralę 57 będzie można usłyszeć już w najbliższy piątek ( 25.11.2016 r. ) podczas specjalnego andrzejkowego koncertu w Tawernie Róża Wiatrów w Międzyzdrojach. Więcej informacji o zespole można znaleźć na oficjalnym fanpage’u Centrali 57 ( https://www.facebook.com/Centrala57 ) i oficjalnej stronie ( centrala57.com.pl ).

Foto: Wojciech Nowak
źródło: Organizator