Clipboard03

Amber Baltic jest już Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje. 1 lutego 2016 największa austriacka grupa hotelowa, która jest właścicielem tego hotelu, wprowadziła we wszystkich swoich placówkach nową filozofię działania, a wraz z nią plasuje się w innym segmencie tego rynku. Zmianie ma ulec filozofia prowadzenia hotelu. Od teraz priorytetem będzie prostota i regionalizm. W hotelu ma panować przyjazna, rodzinna atmosfera.

Wszystkie zmiany w Vienna House wprowadzane są zgodnie z oczekiwaniami gości. Hotel kieruje się zasadą bycia gospodarzem, ale też przewodnikiem po okolicy. Dlatego w holu pojawiają się informatory o najciekawszych zakątkach i miejscach w okolicy, a do dyspozycji gości jest wypożyczalnia rowerów. Zmieniła się również kolorystyka niektórych pokoi i aranżacja wnętrz hotelowych, barów i restauracji.

Zapewniamy bezpłatny dostęp do szybkiego internetu. Prowadzimy internetowe usługi concierge. Zmieniła się także kuchnia. Teraz podstawą jest prosta filozofia gotowania. Kuchnia międzynarodowa, w rozumieniu czegoś, co jest ogólnodostępne w każdym zakątku świata, odeszła w zapomnienie. Od wczoraj w hotelu króluje regionalne pieczywo wypiekane w hotelowej kuchni, nowe smaki oparte na naturalnych produktach.

W hotelu pojawią się robione na miejscu jogurty, kiszonki, pasztety, ciast. Będzie żywność bezglutenowa, pojawi się sporo ryb. Kuchnia ma być nie tylko zdrowa, ale też swojska. Hotel przewiduje także ofertę specjalna skierowana do rodzin. Dla dzieci powstaną między innymi strefy zabaw z prawdziwego zdarzenia. Vienna House prowadzi w Europie 35 hoteli, w tym pięć w Polsce. W hotelu w Międzyzdrojach będzie to także rok, w którym zakończy się malowanie elewacji budynku. Nastąpi to już wiosną.