20160428_113655

Akcja charytatywna, zorganizowana w dniu 28 kwietnia 2016r., dla  Marysi Waś ze Świnoujścia,  zakończona. Od godziny  950 do godziny 1300 gimnazjaliści sprzedawali pyszne ciasta, najróżniejsze książki oraz  fanty przyniesione przez uczniów, podarowane przez ich rodziców. Wszystkim razem i każdemu z osobna bardzo, bardzo dziękujemy za okazywanie zrozumienia, empatii, tak po prostu po ludzku-serca. Po komisyjnym przeliczeniu pieniążków(skład komisji: Wiktoria Zawadzka, Dominika Rymarkiewicz oraz pani Bogusława Szeliga) 680 zł zostało wpłacone, w Banku Wolińskim w Dziwnowie,  na konto Marysi.

Wiemy, że to tylko kolejna kropelka w morzu potrzeb, głęboko jednak wierzymy, że owa kropelka pomoże tej maleńkiej, dzielnej dziewczynce, w batalii, jaką jest walka o zdrowie i życie. Kochana Marysiu jesteśmy z Tobą, możesz na nas liczyć.

Do wszystkich ludzi dobrej woli, razem i do każdego z osobna wołamy „Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat”!”Jesteśmy tyle warci ile dajemy drugiemu człowiekowi”! Pomagajmy, bo jeśli coś warto robić, to tym czymś jest właśnie  pomaganie.

opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Włodarczyk/Kronia