Zapiecek   Zapiecek   Zapiecek   Zapiecek   Zapiecek

Dziś (23.07) o godzinie 21 pod Sądem Rejonowym w Kamieniu Pomorskim, podobnie jak w wielu miejscowościach w Polsce pojawią się osoby, sprzeciwiające się wprowadzanym przez PiS zmianom w wymiarze sprawiedliwości. 

Senat w sobotę o godz. 1.57 w nocy przegłosował ustawę o Sądzie Najwyższym. Za jej przyjęciem głosowało 55 senatorów, 23 było przeciw, a dwóch się wstrzymało. Obywatelskie protesty nie ustają. Wszystko w rękach Prezydenta.

Poprzedni wpisW Dziwnowie oficjalnie otwarto Park Zdrojowy Następny wpispraca sezonowa
 

A co Ty o tym myślisz?

123 komentarzy

 1. PIT mówi:

  Lip 26, 2017

  o godzinie 10:12

  Odpowiedz

  promujecie protest , a co ze zwolennikami PIS

 2. Anonim mówi:

  Lip 25, 2017

  o godzinie 10:51

  Odpowiedz

  Państwo, piszcie krótko, bo tych długich „wykładów” mądry człowiek nie czyta.

 3. Anonim mówi:

  Lip 24, 2017

  o godzinie 10:21

  Odpowiedz

  Stalinizm ,kaczyzm ,bolszewizm ,pisoholizm niby różne słowa ale znaczą to samo.

  • Anonim mówi:

   Lip 24, 2017

   o godzinie 18:34

   Odpowiedz

   debilizm jedno słowo i znaczy jedno jak ktos ma na czyimś punkcie paranoje z nienawiści.

 4. znajomy mówi:

  Lip 24, 2017

  o godzinie 8:55

  Odpowiedz

  Czeslaw zmien okulary

 5. Anonim mówi:

  Lip 24, 2017

  o godzinie 7:08

  Odpowiedz

  Odradza się Polska.

 6. gość mówi:

  Lip 24, 2017

  o godzinie 2:26

  Odpowiedz

  Protestują ludzie co mają ok 25-35 lat i to w coraz większej ilości. To też postkomuniści oderwani od koryta po 89r? Pewnie dla fanatyków pisowskich rocznik np 80′ który miał w 89′ 9 lat to także świnie oderwane od koryta :D

 7. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 23:15

  Odpowiedz
 8. Marcin mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 22:50

  Odpowiedz

  PIS przez 2 lata zniszczył nasz Kraj.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 23:11

   Odpowiedz

   Ciebie to zniszczyła wóda i dragi.

 9. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 22:18

  Odpowiedz

  Akcje robi soros poprzez fundacje jest tez w tym dukaczewski z WSI. Stoi za tym opcy kapitał, który chce wywołać w Polsce drugi majdan. Każdy co temu pomaga może mieć nie daj boże krew na rękach w przyszłości. Zastanówcie sie co robicie bo w pewny momencie może być za późno a uwierzci kazdy chce żyć normalnie .

  • Anonim mówi:

   Lip 24, 2017

   o godzinie 11:50

   Odpowiedz

   Kłamiesz , świadomie i z premedytacją ! Pytanie – dlaczego ?
   Do takich ludzi jak ty, nie dociera , że w Polsce są ludzie,wykształceni, nie tylko mądrzy i myślący ale samodzielnie myślący ?A może odpowiesz sobie na pytanie kogo sponsoruje rząd? Komu za poparcie i sianie propagandy płaci daninę z naszych podatków?

 10. KBCSNGVBKLDJVKLS mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 22:16

  Odpowiedz

  KWIK KWIK……

  • Anonim mówi:

   Lip 24, 2017

   o godzinie 10:26

   Odpowiedz

   KWA ,KWA ,KWA,KWA -TAŚ ,TAŚ.

 11. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 22:03

  Odpowiedz

  może się mylę ? Jest rok 1981 ,trwają największe manewry od czasu wojny wojsk układu warszawskiego .Marzec ,Bydgoszcz,zostaje pobity w Urzędzie Wojewódzkim Pan Jan Rulewski .Solidarność wzywa do strajku generalnego .Jest chyba wrzesień 1981 wybory na szefa Solidarności udział biorą Marian Jurczyk,Andrzej Gwiazda ,Lech Wałęsa ,Jan Rulewski .Wygrywa Lech Wałęsa .jest rok 2017 Pan Senator Jan Rulewski jest przeciwko ustawie Prawa i sprawiedliwości o sądach

 12. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 21:56

  Odpowiedz

  Ustawa jakich wiel ale komus du..a sie pali to dawaj ludzi buntowac. Ludzie nie dajcie sie wkrecic w gierki bo tu chodzi o kase korporacji prawniczych i taki sad jak w kamieniu to nie nic do tego. Tu i tak sie nic nie zmieni

  • Anonim mówi:

   Lip 24, 2017

   o godzinie 12:01

   Odpowiedz

   Mylisz się ! W sierpniu Sąd Apelacyjny ma rozpatrywać sprawę, dwóch pisowskich ministrów, skazanych nieprawomocnym wyrokiem , i przedwcześnie „ułaskawionych” przez prezydenta . Gdyby zostali skazani prawomocnym wyrokiem , mimo ułaskawienia, to ministrami by być nie mogli.
   Stąd ten pośpiech i partackie na kolanie przepychane ustawy . To ty jesteś naiwny i nie rozumiesz, że kosztem ochrony prawnej nas wszystkich , ktoś funduje sobie bezkarność.Na teraz i na przyszłość.

 13. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 21:34

  Odpowiedz

  Niechlujnie, w nocy, z błędami.Pan magister Zbyszek z wypiekami na twarzy

  rozprawi się ze wszystkimi. Senat dostał nie taką wersję ustawy jaką przyjął Sejm. Krysia P. wygraża wszystkim. Prezes wyzywa każdego kto myśli inaczej.
  Nie chcę takiej Polski.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 23:30

   Odpowiedz

   Ja nie chciałem Polski Tuska i nie latałem jak kot z pęcherzem, nie wrzeszczałem, nie kładłem się pod samochodem, nie zakrywałem twarzy dziennikarzom, nie wyrywałem mikrofonów, nie krzyczałem do Tuska będziesz siedział. Tak zachowuje się bydło z oPOzycji (nie mylić ze zwierzętami).

 14. rttrrr mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 21:30

  Odpowiedz

  PeOwcy to najgorsza rasa ludzi

  • Anonim mówi:

   Lip 24, 2017

   o godzinie 10:22

   Odpowiedz

   Po nawiedzonych fanatykach pisiorach.

 15. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 20:47

  Odpowiedz
  • Czesław J. Mikołajczyk mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 21:31

   Odpowiedz

   Odgrzewany kotlet sprzed 2015 roku! Gratuluję poczucia humoru! Proszę poszukać głębiej a znajdziesz Anonimie zdjęcia z dzieciństwa dzisiejszych polityków! L.B. jest tak wielkim ekonomistą gospodarki socjalistycznej jak mówi jego wykształcenie i posiadane dyplomy, że z Ukrainy wyjechał wcześniej niżeli się spodziewał. A był tam zaproszony aby doradzać rządowi w przestawieniu gospodarki na bardziej efektowną. Chciał na Ukrainie dokonać tego co dokonał u nas w latach 90`. Jedyny jego pomysł polegał na sprzedaży Ukraińskiej gospodarki narodowej, Niemcom. HA HA HA.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 23:09

   Odpowiedz

   Balcerowicz nie mówi prawdy.

   W aferze dotyczącej SKOK-u Wołomin zarzuty usłyszał m.in. były oficer WSI Piotr P., członek rady nadzorczej kasy, który w przeszłości stał na czele Pro Civili. Fundacja wyłudziła kilkaset milionów złotych z Wojskowej Akademii Technicznej, w czasie gdy ministrem obrony narodowej był Bronisław Komorowski.
   Sąd Apelacyjny w Szczecinie nie zgodził się na przedłużenie aresztu Piotra P., byłego oficera Wojskowych Służb Informacyjnych, a także głównego podejrzanego w aferze SKOK Wołomin, na której państwo mogło stracić nawet 3 mld zł! Z informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że decyzję o nieprzedłużeniu aresztu wobec Piotra P. podjął Andrzej Olszewski – sędzia SA w Szczecinie.
   Zgodnie z decyzją sądu w Szczecinie, Piotr P. miałby opuścić areszt 10 kwietnia. Wtedy bowiem kończy się okres orzeczonego wcześniej aresztu. Na Piotrze P. (który zasiadał w Radzie Nadzorczej SKOK Wołomin) ciąży prawie 40 zarzutów, dotyczących m.in. wyłudzenia ze SKOK Wołomin co najmniej 80 mln zł i kierowania grupą przestępczą wyłudzającą pieniądze ze SKOK Wołomin. P. został aresztowany w kwietniu 2014 r. Grozi mu do 10 lat więzienia.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 23:20

   Odpowiedz

   Balcerowicz kłamie.
   W internecie krąży dokument obciążający Balcerowicza: Stenogram ze Spotkania Fundacji Batorego 6.08.1998 – niechby odniósł się do słów, które tam mówił.

 16. bezpartyjny mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 20:04

  Odpowiedz

  Wszyscy jesteśmy za zmianami w sądownictwie-ale nie w ten sposób jak zrobił to Kaczyński z prokuratorem stanu wojennego Piotrowiczem-w nocy i na koolanie, bez analiz,dialogu. To nie jest dobra zmiana. Chcecie powrotu komuny- proszę bardzo-siedźcie z założonymi rękami i oglądajcie tvpis jak Polska wstaje z kolan-chcecie normalności-walczcie o swoje przekonania. To wcale nie chodzi aby Platforma wróciła do władzy-to chodzi by być przyzwoitym i by władza nie zawładnęła nami wszystkimi – byśmy mieli nad nią kontrole.Dla dobra naszych dzieci.

  • Czesław J. Mikołajczyk mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:57

   Odpowiedz

   Jak na bezpartyjnego przypominasz L.W.! Jesteś za a nawet przeciw. Do tego tykasz personalnie a nie problemu jakim jest reforma sądownictwa i wymiaru sprawiedliwości. Reformę tego bezmiaru niesprawiedliwości powinno się dokonać zaraz po 1989 roku a nie 25 lat później. Nie było ani politycznej woli ani chęci samych sędziów by tego dokonać. Pisząc o powrocie komuny kłamiesz i mataczysz jak na przekodowanego przystało. Odkorowanie mózgowe powstaje z powodu przyjmowania nadmiaru informacji i to informacji negatywnych. Jest lato zostaw pilota od TV, wyłącz kompa i wyjdź na dwór a przekonasz się, że to co mówią w twojej ulubionej TVN to bujda na resorach dla naiwnych. Mimo wszystko pozdrawiam

  • Mieszkaniec Kamienia mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:58

   Odpowiedz

   Bardzo to wszystko piękne, ale sorry, słowa piękne ale jak bardzo naiwne. Demokratyczną kontrolę nad władzą to będziemy mieć wtedy, kiedy państwo będzie normalne. Ale takie trzeba dopiero zbudować, jak do tej pory jeszcze go nie ma, sami widzicie w jakich bólach się rodzi. Kto niby nam takie państwo zbuduje? PO, Nowoczesna, PSL i Kukiz? Dobry żart. Ponury. PO i PSL już próbowały. Co wobec tego Pan proponuje? Partię Republikańską z USA czy partię Konserwatywną z UK. A może Obywatelską Partię z sąsiedniej planety Mars? Niech Pan zejdzie na Ziemię. Tu, w tym miejscu, Polsce i teraz jest jeszcze tylko jedna partia: PiS. Stara się jak może, po drodze robi błędy, ale robi to co obiecała. W 2015 roku były wybory. PiS je wygrało i dlatego rządzi legalnie, czy się to komuś podoba czy nie. Takie są fakty. Życzę PiS, żeby to normalne państwo zbudowało, czegoś się trzeba trzymać, Szanowny Panie Bezpartyjny. Ja też jestem bezpartyjny, ale stąpam po ziemi, nie bujam w obłokach Pozdrawiam.

 17. Załamana mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 19:58

  Odpowiedz

  Kaczoholicy specjaliści od szukania wrażeń w damskich majtkach zakazali właśnie sprzedaży bez recepty tabletek antykoncepcyjnych m.in. Dzień Po ,co ja biedna teraz zrobię w razie W ????
  Niech swoją zapisiałą klauzulę sumienia wsadzą sobie w swoją tłustą kaczą d…

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:01

   Odpowiedz

   nie dawaj obcym

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 21:45

   Odpowiedz

   Piz..a nie macdonald. To kwestia szanowania sie.

 18. H-G-R mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 19:53

  Odpowiedz

  Nie bądźmy przeciwko sobie, nie licytujmy się, kto do jakiej partii należy, bądź której partii jest zwolennikiem/sympatykiem. Nie mierzmy oponenta złą miarą, bądźmy tolerancyjni. Pozwólmy drugiej osobie mieć swoje zdanie, pod warunkiem, że w tym zdaniu nie obraża, nie złorzeczy, nie pomstuje… Nikt nikogo nie zmusza do uczestniczenia w dzisiejszym spotkaniu przed budynkiem kamieńskiego sądu. Nie idziesz, nie zabieraj więc głosu i nie przeszkadzaj tym, którzy odczuwają potrzebę obrony praworządności…

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:18

   Odpowiedz

   w dupę się cmoknij ze swoim apelem.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:29

   Odpowiedz

   Jak idziesz to idź i nie nagabuj innych (porządnych ludzi).

 19. Mieszkaniec Kamienia mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 19:46

  Odpowiedz

  Tylko PiS i długo nic. W obecnej Polsce nie ma dla tej partii alternatywy. Chcecie PO i PSL, złodziejskiej mafii, która nie kradła jeszcze tylko powietrza, bo nie umiała? Chcecie ich z powrotem? Tylko głupiec może tego chcieć.
  A portalowi życzę, żeby zamiast wzywać do protestów zajął się np. stanem kładki z mariny na Żółcin. Dzisiaj tam przechodziłem. W niektórych miejscach zbutwiałe, spróchniałe deski. Powinna być natychmiast zamknięta. Jest niebezpieczna dla ludzi.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:25

   Odpowiedz

   A to niby dlaczego ? Nikt nie zabrania PiS rządzić i przeprowadzać koniecznych reform, ale ZGODNIE z PRAWEM !! PiS rządzi, ale ma widocznie złe palny wobec nas, i likwiduje wszystkie przeszkody, by wprowadzić dyktaturę . Dyktatura, pozbawia nas naszych praw, zabiera wolność i prawo do protestu. Czy ty nie rozumiesz, że po obaleniu Sądu Najwyższego, NIKT nie stanie w twojej obronie ? Dziś ci się wydaje, że to ciebie nie dotyczy, ale jak PiS wymyśli, by ci zabrać ziemię ,mieszkanie, dom,prawo do spadku, i zechce to wszystko upaństwowić, to zrobi to, a ty nie będziesz mógł szukać sprawiedliwości w Sądach, bo w każdym przegrasz. Zostaniesz pozbawiony własności na mocy „ustawy” bo nikt jej nie zawetuje, ani żaden sąd nie obroni. Jeżeli Kaczyński wymyśli , że pozbawi nas internetu, pozbawi łączności ,( tak stało się w Turcji) zmieni albo zabierze prawo do emerytur, obłoży nas gigantycznymi podatkami, zlikwiduje media inne niż własne, nikt nie będzie mógł zaprotestować, bo nie będzie miał do tego prawa.
   Dziś wydaje się to niemożliwe, ale do tego PiS dąży. Gdyby nie to, po co wszystko podporządkowywać sobie i zmieniać ustrój państwa ?

   • Czesław J. Mikołajczyk mówi:

    Lip 23, 2017

    o godzinie 21:17

    Odpowiedz

    ANONIMIE z godziny 20:25. Czemu trollujesz? W Turcji internet wyłączyli! HA HA HA. Mam znajomych co mieszkają w Turcji i kłamiesz jak najęty! Nie dość, że kłamiesz wprowadzasz w błąd innych. Ile płacą za sianie fermentu? Jak działa Polskie sądownictwo widać po zwrocie kamienic w Warszawie! W normalnie funkcjonującym Państwie jest to niedomyślenia aby świstek papieru był dowodem zrzeczenia się lub udzielonym pełnomocnictwem a co najgorsze dowodem odsprzedaży wartości milionów za cenę 1000 zł.

  • Antypisowski mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:34

   Odpowiedz

   Nie dajcie sobie nigdy wyrwać z rąk tej przyszłości, pędu do postępu, wiedzy, rozwoju, w zamian za; regres, dyktaturę, totalną izolację na arenie międzynarodowej, ciemnotę, prymitywizm, podział narodu na wzajemnie nienawidzące się dwa obozy.

 20. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 19:45

  Odpowiedz

  PiS zbudował armię internetowych trolli i wypisują bzdury

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:33

   Odpowiedz

   PiS nic w internecie jeszcze nie zbudował, bo wszystko opanowane jest przez tych POkrzywdzonych, mam nadzieję, że Polacy doczekają się w końcu swojego portalu.

 21. Mieszkaniec Kamienia mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 19:31

  Odpowiedz

  Tylko PiS. W obecnej Polsce nie ma dla tej partii alternatywy. Chcecie PO i PSL, złodziejskiej mafii, która nie kradła jeszcze tylko powietrza, bo nie umiała? Chcecie ich z powrotem? Tylko głupiec może tego chcieć.
  A portalowi życzę, żeby zamiast wzywać do protestów zajął się np. stanem kładki z mariny na Żółcin. Dzisiaj tam przechodziłem. W niektórych miejscach zbutwiałe, spróchniałe deski. Powinna być natychmiast zamknięta. Jest niebezpieczna dla ludzi.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:00

   Odpowiedz

   To jest kładka przeznaczona wyłącznie dla PISiorów , jaki rząd taka kładka.

   • Anonim mówi:

    Lip 23, 2017

    o godzinie 20:37

    Odpowiedz

    20:00 Znasz takie POwiedzenie o dołkach? uważaj bo sam tam wleziesz!

 22. Brawo pis mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 19:25

  Odpowiedz

  Dzisiaj zamiast zniczy proponuję palić wyborczą,bo ten śmieć nie nadaje się do recyklingu.Kogo ty z 16:50 nazywasz obywatelami A.M,jego brata S.M.,Mazgułę,Budkę,Osiołowskiego,Kretynę,H.G.W.,Kopaczową,Tuska,Bronka co nie wie że krzesło służy do siedzenia?To jest rozwydrzona dzicz,która podżega do nienawiści wobec innych polaków.Dajecie się manipulować,ludzie opamiętajcie się.Kiedyś ten pl.Wolności był najsłynniejszym placem w Polsce-mieściła się tu komenda MO,sąd,areszt.Za tamtych czasów nie stalibyście tak beztrosko na tych schodach-już te służby wiedziały by co z wami zrobić.

  • t.t. mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:23

   Odpowiedz

   Hitlerowcy tez zaczynali od palenia gazet i książek. Rozwydrzona, faszyzująca dzicz to ty i tobie podobni. Cham , który nie potrafi nawet nazwiska uszanować /Kretyna/chce pouczać nas jak żyć. Spieprzaj nienawistniku.

   • Anonim mówi:

    Lip 23, 2017

    o godzinie 20:39

    Odpowiedz

    TT Przecież to wy jeździcie na skargi do Niemca?

 23. addsgd mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 18:44

  Odpowiedz

  Boją się o swoje stołki bo nie chcą zmian to 500+ , też zlikwidować o nie pierwsze po kase lecą Madakra Co się z wami ludzie dzieje , nie nawieść tylko . Ja nie idę!!!

 24. Andrzej Olkiewicz mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 18:08

  Odpowiedz

  Manipulowani socjotechnicznie, nie stajecie w obronie demokracji i sądów w Polsce tylko bronicie niemieckich wpływów,niemieckiego kapitału! Czegoś Polacy jeszcze nie rozumiecie? boicie się mówić głośno? Platforma to nie jest Polska partia tylko polskojęzyczna proniemiecka! Tuska i Schetyny rządu w Polsce nie ma znajduje się w Berlinie! Dziwicie się że gdy przyjeżdża do Polski Schetyny przełożony to zdaje relacje nie na Polskiej ziemi tylko w ambasadzie Niemiec na ich terenie. Platforma to jest proniemiecka polskojęzyczna partia polityczna, zrozumcie to wreszcie i uświadamiając Polaków głośno mówcie – wręcz krzyczcie o tym wszędzie! Zastanawia mnie jednak jak Polak może wspierać niemiecką partię? głosując na Platformę i służyć w ten sposób niemieckim interesom. Mówią że za Platformy mieli spokój i ciszę a ja im mówię : mieliście złudny spokój i ciszę, bo czy widział ktoś złodzieja żeby hałasował gdy kradnie? Teraz zwyczajnie wstydzą się, że większość z nich nie poszła głosować na polskojęzyczną partię, więc aby ukryć, zagłuszyć choć trochę swój wstyd, zajadle walczą, plując na PIS! Dzisiaj poza zwykłą polityczną kurtuazją i naszym rozwijającym się rynkiem Merkel ma w dupie Tuska Platformę i Beatę Szydło, prowadzi znakomicie względem Polski swoją „Realpolitik” jednak z małą różnicą Tusk skomlał jej uniżenie i zgadzał się na wszystko! prowadząc antypolską poddańczą politykę, Szydło zaś okazało się że ma jaja tam gdzie Tuskowi ich najzwyczajniej zawsze brakowało! Dzisiaj to nie naród niemiecki jest wrogiem Polski tylko proniemieccy politycy z Platformy i Nowoczesnej wraz z Wałęsą i Frasyniukiem są niebezpieczni! Widzą jak ciężko naród podnosi Polskę z kolan, a oni dalej na kolanach i łokciach poddańczo prostytuują się Niemcom! Cóż to za dziecię wyrodne,w obronie niemieckich wpływów napuszcza na Polaków dawne postkomunistyczne, bojówki esbecko ubeckie i hańbiąc ojczyznę po władzę z drugich a nie Polskich rąk sięga haniebnie! Nadszedł czas aby zdelegalizować Platformę dla dobra nas wszystkich,natychmiast, koniecznie!

  • Na pohybel mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:14

   Odpowiedz

   Pewnie lepiej wspierać PISobolszewicką partię odradzającego się właśnie polskiego narodowego nacjonalizmu ,któremu bliżej do standardów rosyjskich i białoruskich o charakterze dyktatorskim z oznakami zakaczonego ciemnogrodu .Postępuje totalna putinizacja kraju , sianie zamętu na pseudoreligijnych pochodach – misięcznicach ,odprawiane są tajemnicze gusła ,wkrótce pewnie zalegalizują pisowska inkwizycję.

   • Anonim mówi:

    Lip 23, 2017

    o godzinie 20:48

    Odpowiedz

    Zapamiętaj sobie, że PiS nigdy nie miał nic wspólnego z komuną, natomiast oPOzycja to zgraja komuchów z ZOMO-wcami i zdrajcami na czele.

  • Janek mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:16

   Odpowiedz

   oj człowieku ty lepiej nie wstawaj z tych kolan -tylko się połóż i zdelegalizuj się. Każdy jest inny i każdy ma wybór. Ja osobiście lubię wyborczą i nie przeszkadzają mi politycy z po- wręcz przeciwnie-nawet niektórych lubie-Budka, Trzaskowski i kilku innych. Piękno świata polega na tym, że się różnimy-to coś co PIS chce nam zabrać.Wałęsa i Frasyniuk zawsze będą dla mnie pomimo ich wad-bohaterami tamtych czasów.A o dziwo większość polityków PIS-wzbudzają frustracje, kompleksy, brak szacunku, dialogu ze społeczeństwem i wyrachowanie. Nadzieje, że będzie to dobra zmiana-stracił każdy kto myśli w dzisiejszej Polsce. A i kolego Andrzeju-coś Ty tak się na tych Niemców uwziął, spokojnie ja bardziej obawiałbym się Rosjan(-:.Pozdrawiam

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:42

   Odpowiedz

   18:08 Bardzo merytoryczna wypowiedź!

  • y.o. mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 21:07

   Odpowiedz

   PROPAGANDA PISOWSKA WYPRAŁA CI MÓZG DOSZCZĘTNIE! JAK CHCESZ DYKTATURY TO JEDŹ NA WSCHÓD NAJLEPIEJ DO KOREI PÓŁNOCNEJ! PIS TO AROGANCJA CHAMSTWO FAŁSZ I OBŁUDA!

  • Anonim mówi:

   Lip 25, 2017

   o godzinie 10:47

   Odpowiedz

   Idioto, kto czyta tak długie idiotyzmy?

  • T.K mówi:

   Lip 28, 2017

   o godzinie 16:36

   Odpowiedz

   Świetnie napisane!
   GODZ.18.08

  • Anonim mówi:

   Sie 2, 2017

   o godzinie 15:50

   Odpowiedz

   Brawo p. Andrzeju! świetny wpis!

 25. Lech mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 17:49

  Odpowiedz

  Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 12:34
  Odpowiedz

  P.O. i Nowoczesna wygrywa wybory:
  1- przyjęcie tysięcy uchodźców
  2- podniesienie wieku emerytalnego
  3- utrzymanie kasty sędziowskiej
  4- skazanie wszystkich popierających PiS na min.5 lat
  5- likwidacją 500+
  6- zgoda na budowę NORD STREEM 2
  7- eksmisja ludzi z mieszkań i domów które zostały do „oddania”
  8- wysprzedaż reszty majątku narodowego
  9- zakaz religii w szkołach+likwidacja kościoła
  10 doprowadzenie do rozbioru Polski
  To pewnie jeden z zatwardziałych Kamieńskich Pisiorów którym się robić nie chce i na siłę pchają się do tymczasowej władzy.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:06

   Odpowiedz

   Pracuję od 30 lat, płacę składki a jakbyś capie z P.O. pamiętał to złodziej i zdrajca Polski, Tusk ukradł moje pieniądze z OFE Jakoś wtedy ludzie nie wyszli na ulicę ???

   • xxx mówi:

    Lip 23, 2017

    o godzinie 20:49

    Odpowiedz

    Pieniądze z OFE nikt nie ukradł, Tusk przesunął cześć pieniędzy z OFE na subkonto do ZUS, tzw.suwak ok. 51%, kwota ta jest rewaloryzowana i ma wpływ na ustalenie wysokości emerytury a PiS zamierza wszystkie pieniądze z OFE zabrać i nie wiadomo co z tym zrobi? Nie głosowałam na PO i ich nie popieram. Najpierw czyta się przepisy a później się komentuje.

    • Anonim mówi:

     Lip 23, 2017

     o godzinie 21:06

     Odpowiedz

     srutu tutu a gdzie prawo dziedziczenia które do dziś mam zapisane w papierach które leżą w domu? załatał złodziej dziurę budrzetową żeby P.O.paprańy mieli na ośmiorniczki u „SOWY” A SAM ZDRAJCA za rozpierdolenie gospodarki zamkniecie stoczni dostał posadkę w UE

     • xxx mówi:

      Lip 23, 2017

      o godzinie 21:42

      nikt tych pieniędzy nie ukradł, pieniądze przesunięte z OFE na indywidualne subkonta w ZUS są dziedziczone tak jak te w OFE, wiem to z własnego doświadczenia, dla ciebie czytanie przepisów to jest srutu tutu, przeczytaj sobie ustawę o emeryturach z 1999 r. ze zmianami a jak nie umiesz czytać to idź po poradę prawną, no i popracuj trochę nad swoją ortografią.

     • xxx mówi:

      Lip 23, 2017

      o godzinie 22:34

      pieniądze z OFE i subkonta w ZUS są dziedziczone!

    • Czesław J. Mikołajczyk mówi:

     Lip 24, 2017

     o godzinie 9:44

     Odpowiedz

     XXX Co waść mącisz! Tusk nie miał prawa do ruszania prywatnych składek!!! Czy wiesz co to znaczy własność? Nic dziwnego, że można Wam wszystko wcisnąć ponieważ ślepo wierzycie w zasady z których was wykluczono i zasady które was nie dotyczą! Składki w OFE były, są i nie wiadomo jak długo będą własnością prywatną osób w nich oszczędzających. KROPKA. KONIEC.
     I nastały rządy liberałów z PO-PSL, którzy wespół z sędziami i za ich zgodą zajumali nie jak piszesz 25% składek tylko 50%. Inaczej mówiąc wydziedziczono!
     Środki zgromadzone w ZUS-ie i na subkontach niebyły, nie są i nie będą własnością prywatną ani dziedziczone bo tak nakazuje Ustawa o ZUS-ie.

     • xxx mówi:

      Lip 24, 2017

      o godzinie 11:30

      to ty mącisz, ja piszę, że pieniądze w OFE i na subkoncie są
      dziedziczone, w ZUS są dwa konta, jedno nie dziedziczone a drugie tj. subkonto odwrotnie, jak nie umiesz czytać przepisów to idź po poradę prawną,Tusk zabrał z OFE część naszej własności a PiS ukradnie wszystko, żeby mieć na 500+ i 500 dla emerytów, którzy maja małe emerytury, bo krótko pracowali

     • xxx mówi:

      Lip 24, 2017

      o godzinie 12:50

      jeszcze raz napiszę,że wg. obecnie obowiązujących przepisów środki z OFE i subkonta w ZUS były i są dziedziczone, czytaj co wyżej napisałam, 51% środków z OFE przesunięto w 2015 r. na subkonto do ZUS, jak PiS w nocy zmieni ustawę o emeryturach i OFE to zobaczysz jak zostanie potraktowana twoja własność.

   • gość mówi:

    Lip 24, 2017

    o godzinie 0:53

    Odpowiedz

    A to że Pis uchwaliło zabranie ci idioto całej kasy z OFE to nie zauważyłeś ? Zabrali twoją kase na 500plus a ty pamiętasz że Tusk przesunął częśc twojej kasy do zus. Ale tego że Pis zabierze 75% twojej kasy z ofe i zrobi co bedzie chciała to już nie jarzysz //lol

 26. Janusz mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 17:46

  Odpowiedz

  Destrukcyjna, anarchizująca funkcjonowanie organów państwa i stanowienie prawa grupa reprezentująca odsuniętą od władzy część byłych prominentów mieniących się elitą i ich klientów działa na zasadzie emocjonalnego posługiwania się hasłami obrony demokracji, obrony konstytucji, w istocie w nie godząc. Kto tego nie rozumie niech protestuje.

 27. Kris mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 17:26

  Odpowiedz

  Jestem za zmianami w sądownictwie skąńczą się wreszcie układy kolesiostwo itp. Ale co jest najważniejsze panowie prokuratorzy nie będą odchodzić na emeryturke po 15 latach i tu jest właśnie demokracja. Wszyscy równi bez wyjątku.

 28. myśląca mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 17:22

  Odpowiedz

  Ludzie Nie możecie się zgodzić na dyktaturę, nie chcemy drugiej Rosji, Białorusi i Turcji-tam też są demokracje. Zawładną sądami, później zlikwidują wolną prasę i telewizje, zamkną twittera i facebooka, wiadomości będą nas mamić obłudą i kłamstwem i wtedy bez pardonu podniosą ceny wszystkiego a następne wybory zostaną sfałszowane. Czy takiej Polski chcecie???? Walczcie póki jest jeszcze nadzieja!!!!

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 20:54

   Odpowiedz

   Myśląca inaczej POsłuchaj, aby naprawić coś co całkowicie zostało spieprzone trzeba urzadzać od Początku. Jak ludzie którzy skazywali patriotów na śmierć pracowali dla wroga Polski mogą dalej osądzać Polaków!

 29. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 16:58

  Odpowiedz

  Ubywatele zapraszam.

 30. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 16:57

  Odpowiedz

  JEŻELI CI CO PRZYJDĄ TAM PROTESTOWAĆ SĄ TACY HONOROWI I NIE TOLERUJĄ REFORM PiSu POWINNI ZREZYGNOWAĆ RÓWNIEŻ Z 500 + . Dużą obłudą i zakłamaniem jest branie z jednej reformy ile wlezie a drugiej odrzucanie. Zapamiętajcie twarze tych co przyjdą tam nawoływać do pozostawienia nieuregulowanego postkomunistycznego porządku , obrońców UBeckich emerytur i przywilejów tych co pierwsi dopadli się do koryta po 1989.

 31. XXX mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 16:43

  Odpowiedz

  – Czyli będzie miał takie składy orzekające, jakie mu będą na rękę. Bo prezes Trybunału ustala skład sądzący. Ich prezes już dopilnuje, żeby w ważnych sprawach orzekali sędziowie, którzy nie zawiodą PiS. O to idzie gra teraz. Dyspozycyjny Sejm, dyspozycyjny Senat, dyspozycyjni sędziowie, swój prezydent, swoje służby i media. Celem jest pełnia władzy. Sam mi mówił, że do Trybunału da takich ludzi, którzy nie zawiodą – wyznał Andrzej Lepper 2007 R.

 32. SPACEROWICZ mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 16:39

  Odpowiedz

  Wszyscy widzimy do czego doprowadziła reforma Trybunału Konstytucyjnego i jak on wygląda teraz z Panią Magister na czele…Jarosław Kaczyński pokazał do czego ma służyć ta reforma. Rząd, który nie szanuje swoich obywateli nie jest nic wart.Chcemy demokracji, wolnej Polski-bez misiewiczów, Pawłowicz-która krzyczy-zamknąć mordy i Pana Ziobry-który decyduje o wszystkim, chcemy Prezydenta-który nie jest długopisem i sługą prezesa, tych którzy łączą Polaków a nie dzielą.Wolność, równość, demokracja. Wierzę, że są w Kamieniu obrońcy demokracji i dziś ich nie zabraknie. Kiedyś przyszłe pokolenia im podziękują.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 16:55

   Odpowiedz

   pani

  • MIESZKANIEC mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 17:11

   Odpowiedz

   PANI PAWLOWICZ KTURA KRZYCZY ZAMKNAC MORDY POWINNA SAMA ZAMKNAC MORDE BO ONA NAJWIECEJ KRZYCZY A PREZES KACZYNSKI NIECH NIEROBI Z POPSZEDNIEGO RZADU MORDERCOW. SAMI ZAWINILI MOGLI NIELECIEC

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 18:20

   Odpowiedz

   23letnia córka pana Rostowskiego w MSZ ci nie przeszkadzała? Albo 23 letni pan Swetru jako doradca Balcerowicza? Przypomnę tylko, że Stępień, były prezes TK również był magistrem…

 33. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 16:28

  Odpowiedz

  Naród wybrał obecny rząd — i owszem, ale proszę mnie do tego narodu nie mieszać. Bo, ten naród co ich wybrał to stetryczali staruszkowie, nieroby czekający na 500+ /pomijam tu tych pracujących/, osoby z podstawowym i trochę ze średnim wykształceniem — i to jest elektorat PIS-u, wystarczy cofnąć się rozumkiem do ostatnich wyborów i przypomnieć sobie ten sondaż. Świadczą też o tym niektóre wpisy, bo ni ładu, ni składu, o bykach nie wspomnę!!!! Tylko powtarzają jak mantrę — że, to złodzieje, ubecy, komuniści etc.etc. I to się odnosi do tych rzesz młodzieży i studentów, którzy są na manifestacjach — ich wtedy na świecie nie było!!!!! Takie dolegliwości leczy psychiatra i okulista – zapiszcie się w kolejkę.

 34. 189 mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 15:53

  Odpowiedz

  pogonimy kutaczany na Białoruś razem z PO I N

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 19:18

   Odpowiedz

   Po co na Białoruś!? Jeszcze chwila i będzie u nas „Białoruś”

 35. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 15:25

  Odpowiedz

  To już jest istna histeria opozycji która w zamian NIC nie proponuje,żadnego programu,żadnej alternatywy na rządzenie.Histerycy mają to do siebie,że tracą rzeczywistość w której są.Rzeczywistość na dzisiaj jest taka,że to NARÓD wybrał obecny rząd

 36. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 15:23

  Odpowiedz

  Cyrk będzie też na lipowej

 37. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 15:06

  Odpowiedz

  PAD podpisuj !!!

 38. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 15:00

  Odpowiedz

  Po to głosowaliśmy na PIS, by zreformował i przeprowadził lustrację do dna sadów, prokuratury i policji. Życzymy konsekwencji, ani kroku wstecz, pochwalamy i popieramy.

 39. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 14:43

  Odpowiedz

  Te wpisy swiadcza o niskim poziomie wiedzy o spoleczenstwie.Szwankuje tez czytanie ze zrozumieniem zwlaszcza Konstytucji.Lektura obowiazkowa a potem wypowiadanie sie na temat pseudoustawy.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 18:22

   Odpowiedz

   To oświeć nas oświecony, oczytany człowieku…

 40. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 14:40

  Odpowiedz

  A któż to tak ochoczo zaprasza? Zdecydowana większość Polaków jest za gruntowną reformą sądownictwa z wymianą kadrową włącznie. I oby jak najszybciej!

 41. Observer mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 14:35

  Odpowiedz

  Drodzy polacy nie dajcie się zmanipulować a ten film to do refleksji:

  https://www.youtube.com/watch?v=kPLi3Y_ySCw&t=1265s

  Reszta to już wasza inteligencja niech nie zawiedzie

  • Marek mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 18:41

   Odpowiedz

   A unijne pieniądze nie śmierdzą?

 42. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 14:08

  Odpowiedz
 43. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 14:02

  Odpowiedz

  Przeciwko czemu protestujeta? Pezeciw wszystkiemu! A konkretnie? Yyy no wszystkiemu. Ch… z taka opozycja.

 44. H-G-R mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 14:01

  Odpowiedz

  Do: Rejtana (11.24), Anonima (11.03), Darka (10.57
  – brak słów, ręce opadają…
  Macie poważny problem z samym sobą. Konieczna jest natychmiastowa wizyta u specjalisty, a potem długotrwałe leczenie… głowy i nauka życia (współżycia) w społeczeństwie. Nie wiem, czy jesteście reformowalni. Jest źle, będzie ciężko…

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 19:38

   Odpowiedz

   do HGR – zacznij się już leczyć ,,głąbie,,

 45. Arkona mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 13:55

  Odpowiedz

  niedoinformowani będą stali na pożywkę komarom…Zastanówcie się za czym protestujecie? za skamieniałym środowiskiem??? Poczytajcie w sieci jak się sprawy mają. Obejrzyjcie UWAGĘ, CO Z TĄ POLSKĄ lub inne…

 46. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 13:43

  Odpowiedz

  przyjcie komuchy ze świecami na roraty

 47. O2S mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 13:39

  Odpowiedz

  Owszem zmiany w sądownictwie są potrzebne, ale nie powrót do PZPR i UB.
  A propo jak łatwo wydawać sądy, każdy sądzi wg. siebie tzn. jeżeli ja jestem złodziejem to każdy musi nim być. Super mentalność.

 48. Temida mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 13:22

  Odpowiedz

  NIE PRZYJDĘ !!!! :)

 49. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 13:04

  Odpowiedz

  „Astroturfing” – polecam się zapoznać z tym demokraci…
  I tak znowu przyjdzie 12 osób…

 50. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 12:51

  Odpowiedz

  Przyjdź protestować i bronić starych układów i przekrętów….?

 51. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 12:34

  Odpowiedz

  P.O. i Nowoczesna wygrywa wybory:
  1- przyjęcie tysięcy uchodźców
  2- podniesienie wieku emerytalnego
  3- utrzymanie kasty sędziowskiej
  4- skazanie wszystkich popierających PiS na min.5 lat
  5- likwidacją 500+
  6- zgoda na budowę NORD STREEM 2
  7- eksmisja ludzi z mieszkań i domów które zostały do „oddania”
  8- wysprzedaż reszty majątku narodowego
  9- zakaz religii w szkołach+likwidacja kościoła
  10 doprowadzenie do rozbioru Polski

 52. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 12:24

  Odpowiedz

  Kolejne osoby dały się wmanipulować w ten protest .Brawo dla determinacji PIS, wytrzymacie i tę nagonkę ,trzeba być ślepym i głuchym aby nie dostrzegać dobra jakie obecna ekipa

 53. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 12:14

  Odpowiedz

  Jestem za zmianami w sądownictwie !

 54. * mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 11:25

  Odpowiedz

  A Pani DR będzie? Bo jak tak, to zadzieram kiece i już lecę :)

  Będzie, będzie zabawa!
  Będzie się działo!
  I znowu nocy będzie mało.
  Będzie głośno, będzie radośnie
  Znów przetańczymy razem całą noc
  Łopa! hej!

 55. Rejtan mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 11:24

  Odpowiedz

  Brawo PIS-koniec ze złodziejami i nadzwyczajna kastą!!!! .tych paru debili którym płacą za protest i kupują znicze z pieniędzy PO,PSL,N i Sorosza a niewiedzą przeciw czemu protestują zbaratelizujmy ,pokwicza i to wszystko!!

  • Już po PISie mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 14:44

   Odpowiedz

   Nie ma wakacji dla demokracji ,znajdzie się pałka na PISowskiego pyszałka.

  • gość mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 14:51

   Odpowiedz

   W poznaniu było 12 tys im także płacą idioto? To że tobie płacą za komenty nie oznacza że każdy tak nisko upadł.

 56. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 11:18

  Odpowiedz

  Coś jest na rzeczy?
  Utrata przywilejów i wpływów robi swoje.

 57. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 11:08

  Odpowiedz

  Brawo PIS — to całe serce to sobie przeszczep, a patologię sami pogłębiliście przez to słynne 500+, na którym cały czas „jedziecie”.

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 13:05

   Odpowiedz

   Patologią jest twój komentarz.
   Wyłącz TVN, włącz myślenie.

 58. Anonim mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 11:03

  Odpowiedz

  Każdy musi mieć świadomość, że za manifestacjami stoi zagranica, celem obalenia polskiego legalnie wybranego rządu. Którzy prą do wywołania III wojny światowej. Chcą z Polski zrobić druga Syrię, tak zaczęli z „arabską wiosną”. Soros ( ten sam co płaci za sprowadzaniem imigrantów) stoi za Fundacją Otwarty Dialog ( sprowadziła 2,5 mln nam Ukraińców), która zrobiła Majdan na Ukrainie. U nas przewodniczącym tej fundacji jest Bartosz Kramek, działaczka Ludmiła Kozłowska rozsyłają on instrukcje (16 punktowe) dotyczące awantur w celu obalenia rządu.

  „Presja społeczna w postaci protestów i manifestacji musi być ciągła i wysoka. Miasteczka namiotowe, czy też głośne i częste protesty mogą powstać i być prowadzone nie tylko pod Sejmem i Pałacem Namiestnikowskim, ale również Kancelarią Premiera i siedzibą PiS-u na Nowogrodzkiej oraz domem Jarosława Kaczyńskiego” kontynuował swój wywód. „Być może te obiekty i instytucje uda się z czasem całkowicie zablokować paraliżując ich pracę?” .

  „Skuteczność wymaga zmobilizowania szerokich mas społecznych, a – zanim to nastąpi – wielu środowisk, których opór może sparaliżować funkcjonowanie państwa; wymaga to rozmów prowadzonych przez opozycję i czołowych działaczy społecznych z centralami związków zawodowych (w szczególności ZNP) i przedstawicielami biznesu (Polska Rada Biznesu, Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan)”.

  Ludzie zastanówcie się co robicie, czy chcecie Majdanu w Polsce lub drugiej Syrii?

  • Ketchup mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 12:17

   Odpowiedz

   Drogi anonimie!
   Paranoja to jest choroba. Nie ma co się wstydzić tylko trzeba się przejść do odpowiedniego lekarza. Choroba jest uleczalna, chociaż trzeba cierpliwości i dobrego prowadzenia przez lekarza.

   • Anonim mówi:

    Lip 23, 2017

    o godzinie 21:00

    Odpowiedz

    Paranoja to wasza ślepota i popieranie zdrajców Polski!

  • Niestety mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 12:47

   Odpowiedz

   W walce o szeroko pojęte koryto, wszystko dozwolone :(

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 13:15

   Odpowiedz

   A moze inaczej. To co dzieje sie w tej chwili przypomina mi bardzo dochodzenie do wladzy malego czlowieczka i nazizmu. Nie ma mojej zgody na Bialorus w Polsce

  • Anonim mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 13:32

   Odpowiedz

   Chłopie, zmień kanał!

  • Kutaczan mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 14:53

   Odpowiedz

   Chcemy zdelegalizować PIS jako zorganizowaną organizację przestępczą działającą na szkodę narodu Polskiego. Dobry Majdan jeszcze nikomu nie zaszkodził ,pod warunkiem ,że pogoni pisuarów na Białoruś.

   • Anonim mówi:

    Lip 23, 2017

    o godzinie 21:03

    Odpowiedz

    Dobry Majdan będzie wtedy jak ci ukręcą twój głupi łeb!

  • gość mówi:

   Lip 23, 2017

   o godzinie 14:53

   Odpowiedz

   A to juz za wszystko odpowiedzialny jest zachów tak ja za Gomólki :D Też będzie paszporty zabierać ? :D Retoryka komuchów jak coś to zachód jest zły i niedobry, ciekawe kiedy będą wyroki za wyjezdzanie za granice :D A to zachód zlikwidował trójpodział władzy w kraju i wprowadził państwo totalitarne ?

 59. Darek mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 10:57

  Odpowiedz

  Brawo PiS jestem całym sercem z wami. Inni nam by tu sprowadzili islamistow i inne patologie

 60. gość mówi:

  Lip 23, 2017

  o godzinie 10:35

  Odpowiedz

  czy nie ma ciekawszych wiadomości żal