Clipboard01

Sylwester ma 33 lata i zmaga się z nowotworem złośliwym kanału kręgowego – mięsakiem Ewinga. Jest to bardzo rzadki typ raka i stanowi jedynie 3% wszystkich przypadków zachorowań na nowotwory złośliwe, który atakuje głownie kości. Każdy z nas może pomóc!

W 2011 roku, kiedy mięsak zaatakował po raz pierwszy, utworzył nacieki w rdzeniu kręgowym części lędźwiowej kręgosłupa doprowadzając do ucisku na nerwy co z kolei powoduje silny ból kończyn dolnych. Sylwester przeszedł operację wycięcia guza, po której nastąpiły liczne przeżuty. Nowotwór rozsiał się po całym organizmie. Roczne leczenie chemioterapią i radioterapią na przemian dało dobre rezultaty. Niestety niszcząc komórki nowotworowe wyniszczyły również cały organizm. Po bardzo długiej rekonwalescencji doszedł do siebie i znowu zaczął żyć normalnie. Wydawało się, że to koniec walki.

W 2013 roku nastąpiła kolejna wznowa. Powrót do zdrowia po chemii i naświetlaniach trwał długo. Sylwester nie zdążył dobrze oswoić się z myślą dobrego samopoczucia. Niestety w tym roku mięsak zaatakował ponownie. Kolejna operacja wycięcia guza może nieść ze sobą ryzyko naruszenia rdzenia kręgowego i doprowadzić do niepełnosprawności. Wtedy już nigdy nie będzie mógł w pełni cieszyć się życiem.

Niestety leczenie konwencjonalne również nie daje pewności, że nowotwór zniknie na zawsze i nie powróci po raz kolejny.

Pojawiło się jednak światełko w tunelu! Leczenie alternatywne, które daje duże szanse bezpowrotnego wyleczenia guza. Leczenie to nie narusza zdrowych tkanek i nie niesie ze sobą ryzyka kalectwa. Jest jednak bardzo kosztowne. Jednorazowa wizyta u specjalisty to koszt 300zł, do tego dochodzą specjalne suplementy oraz dieta. Miesięczny koszt takiej terapii to ok 2000zł.

Pamiętaj, że dobro wraca do Ciebie z podwójną siłą!

Sylwester nie jest w stanie pracować i potrzebuje ciągłej opieki. Pomóżmy mu wrócić do zdrowia, aby mógł żyć i spełniać swoje marzenia. Spełnienie zawodowe, własny dom, założenie rodziny, aktywność fizyczna są dla wielu z nas zwykła codziennością, dla mojego brata to marzenie. Każda złotówka zbliża go do całkowitego wyleczenia i cieszenia się życiem, aby raz na zawsze pozbyć się tego ścierwa!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POMÓC!