1

Chłopcy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie awansowali do Finału Wojewódzkiego w Piłce Nożnej. W czwartek 14 kwietnia br. na Boisku Orlik 2012 przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa „Regionu B” w Piłce Nożnej w ramach Licealiady 2015/2016. Do turnieju przystąpiły cztery reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Nr 1 w Goleniowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach, Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie.

7

Po kilku godzinach rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie, która wygrała cały turniej i jednocześnie awansowała do Finału Wojewódzkiego, który zorganizowany do 10 czerwca br.

12

Wszystkie drużyny z rąk Pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim, otrzymały dyplomy i puchary ufundowane  przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Serdecznie dziękujemy pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim za pomoc przy organizacji turnieju.

Organizator